Statistika našeho portálu

  • 95 203 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Adventní víkend v ZOO Lešná - Zlín

18.11.2017 - 19.11.2017 Zlín

Předposlední listopadový víkend se ponese v ZOO Zlín ve vánoční atmosféře. Přijďte si k nám vyrobit adventní věnce, namalovat perníčky či jen načerpat sváteční náladu.Dílny se záměrně konají v dostatečném předstihu před začátkem adventu, abyste si svými výrobky mohli vyzdobit domácnosti.Adventní dílny budou přichystány ve dnech 18. a 19. listopadu od 10.00 do 15.00 hodin v prostorách vzdělávacího…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Lešná,
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Předposlední listopadový víkend se ponese v ZOO Zlín ve vánoční atmosféře. Přijďte si k nám vyrobit adventní věnce, namalovat perníčky či jen načerpat sváteční náladu.

Dílny se záměrně konají v dostatečném předstihu před začátkem adventu, abyste si svými výrobky mohli vyzdobit domácnosti.

Adventní dílny budou přichystány ve dnech 18. a 19. listopadu od 10.00 do 15.00 hodin v prostorách vzdělávacího střediska Tyrol. Svou obtížností jsou určeny jak pro dětské tak i dospělé návštěvníky. Dílny pro děti jsou bezplatné a těšit se opravdu máte na co - vyrábět se budou dřevěné betlémy, andílci i drobné ozdoby na stromeček z přírodních materiálů. Výroba adventních věnců bude zpoplatněna, cena jednoho věnce bude 100 Kč. Výtěžek věnujeme na chov zvířat u nás v zoologické zahradě.

ZOO Zlín

je během listopadu otevřena od 8.30 do 16.00 hod.

Můžete využít sníženého vstupného,

které činí 80 Kč pro dospělé, 60 Kč pro studenty a seniory a 40 Kč pro děti. V sobotu i v neděli bude navíc mimořádně otevřena i pokladna na sezónním vstupu.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete