Statistika našeho portálu

  • 98 126 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Akční film live - Obchodní centrum Silesia Opava

21.04.2013 Opava

V neděli 21. dubna od 15 do 18 hodin se v opavském Obchodním centru Silesia uskuteční zábavné odpoledne pro všechny milovníky filmů a filmových triků. V rámci bohatého programu tak budou moci návštěvníci centra nahlédnout do kuchyně Barrandovských ateliérů. Hlavním hostem bude herec Marek Vašut."Ve spolupráci s mistry speciálních filmových efektů z Barrandova si návštěvníci Obchodního centra…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Obchodní centrum Silesia Opava Těšínská 2914/44
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Opava

Fotogalerie k článku

V neděli 21. dubna od 15 do 18 hodin se v opavském Obchodním centru Silesia uskuteční zábavné odpoledne pro všechny milovníky filmů a filmových triků. V rámci bohatého programu tak budou moci návštěvníci centra nahlédnout do kuchyně Barrandovských ateliérů. Hlavním hostem bude herec Marek Vašut.

"Ve spolupráci s mistry speciálních filmových efektů z Barrandova si návštěvníci Obchodního centra Silesia budou moci vzít do rukou, případně si prohlédnout, mnoho známých rekvizit z filmů české i světové produkce. Dospělé jistě zaujme pistole Jamesa Bonda v podání Daniela Craiga či samopal z legendárního filmu Někdo to rád horké. Děti pak potěší setkání s princeznou a tančící kytkou z pohádky Pyšná princezna. Odpoledne plné akčního filmu a zábavy zpříjemní moderátor a herec Marek Vašut," uvedla Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Tříhodinová show dále nabídne vystoupení filmových šermířů a kaskadérů, Železného Zekona, hospodskou rvačku s rozbíjením předmětů, přestřelku s následným zastřelením padoucha a v neposlední řadě žonglérské vystoupení Cirkusu trochu jinak z nového filmu s G. Depardieu – Muž, který se směje.

Chybět nebudou ani video ukázky z práce SFX Barrandov nebo výstava zbraní použitých v akčních filmech.

Představí se i tvůrci filmových rekvizit i výrobci speciálních filmových triků. Pro co největší autentičnost budou součástí akce také falešné ledové kulisy jako kostky ledu, rampouchy, různé varianty sněhu, ale také falešné krvavé kulisy s louží filmové krve či katovský meč.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 9. srpen

Dnes má svátek Roman

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete