Statistika našeho portálu

  • 101 433 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Americký den nezávislosti - Ranč Kostelany

13.07.2013 Kostelany

Nenechte si ujít AMERICKÝ DEN NEZÁVISLOSTI - RODEODen nezávislosti je všeobecně spojován s přehlídkami, grilováním masa, pivem, různými událostmi veřejnými i soukromými, které oslavují historii, vládu a tradice Spojených států. Mezi tradiční události, konající se v USA již od roku 1888, patří i rodeo. Jízda na býcích a koních oslňuje nadšené diváky i dnes a publikum zastává silnou motivaci pro…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít AMERICKÝ DEN NEZÁVISLOSTI - RODEO

Den nezávislosti je všeobecně spojován s přehlídkami, grilováním masa, pivem, různými událostmi veřejnými i soukromými, které oslavují historii, vládu a tradice Spojených států. Mezi tradiční události, konající se v USA již od roku 1888, patří i rodeo. Jízda na býcích a koních oslňuje nadšené diváky i dnes a publikum zastává silnou motivaci pro šikovné kovboje, aby ukázali svůj um, sílu a mrštnost.

Návštěvníci se mohou těšit na rychlostní jezdecké soutěže, zaměřující se na obratnost koně, těmito disciplínami jsou například Pole Bending nebo Barrel Race. Následovat budou divácky velmi atraktivní dobytkářské disciplíny, u kterých vynikne umění honáků při vedení dobytka. Letos bude k vidění i nová disciplína Steer Wrestling (povalení dobytka ze sedla).

Jednotlivé disciplíny rodea jsou skutečnou soutěží, jejich výsledky se bodují a započítávají do ročního průměru jezdců.

Kromě tohoto zápolení bude k vidění spousta doprovodných akcí. Návštěvníci se budou moci pokochat ukázkami práce s bičem.

To vše můžete spatřit a zažít v sobotu 13.7. na Ranči Kostelany! ZAČÁTEK V 11:00!

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 8. prosinec

Dnes má svátek Květoslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete