Statistika našeho portálu

  • 86 615 Akcí v kalendáři
  • 5 373 Ubytovacích zařízení
  • 24 155 Míst a památek

Andělská slavnost

13.12.2013 - 15.12.2013 Krompach

14. ročník komunitní akce pořádá dětský domov v Krompachu ve spolupráci s Občanským sdružením Letní dům. Na malé i velké návštěvníky čeká bohatý kulturní program a také tvořivé adventně laděné dílny. Slavnost je otevřena široké veřejnosti a jejím cílem je propojovat prostředí dětského domova s místní komunitou.Akci zahájí v pátek 13. prosince andělské zjevení, na které naváže stínová loutková…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

14. ročník komunitní akce pořádá dětský domov v Krompachu ve spolupráci s Občanským sdružením Letní dům. Na malé i velké návštěvníky čeká bohatý kulturní program a také tvořivé adventně laděné dílny. Slavnost je otevřena široké veřejnosti a jejím cílem je propojovat prostředí dětského domova s místní komunitou.

Akci zahájí v pátek 13. prosince andělské zjevení, na které naváže stínová loutková pohádka Skřítci Divadla Toy Machine. Sobotní program uvede obchůzka malých andělů obcí Krompach. V 13,00 se pak otevřou pro veřejnost tvořivé dílny. Pro děti i dospělé budou připraveny předvánoční workshopy, na kterých nebude chybět kovářská výheň, tvoření ozdob z včelího vosku, vyrábění korálkových andělů i papírových andělských čelenek. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet také žonglování a další artistické kousky, blížící se vánoční svátky připomenou tradiční vánoční zvyky.

 Sobotní odpoledne vyvrcholí koncertem v místním kostele Čtrnácti svatých pomocníků. Přestaví se zde sbor z místního dětského domova a také písničkář a kytarista Jan Matěj Rak. Večer pak uzavře andělská hostina určená především pro děti z dětského domova a jejich hosty. Nedělní dopoledne bude věnováno pohádce Tři sestry a jeden prsten v podání divadla Ty-já-tr / Hrobeso. Pohádka nepohádka o manželkách, o manželích a hlavně o legraci je inspirována knihou Jana Weicha Fimfárum.

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Tuhaň

19.06.2019 - 19.06.2019
Tuhaň

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Za kvetoucí měsíčnicí - Kamenický Š…

18.05.2019 - 18.05.2019
Kamenický Šenov

Tradiční turistická a cykloturistická akce

Jarní Sosnění

18.05.2019 - 18.05.2019
Sosnová

Jarní Sosnění historických automobilů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete