Statistika našeho portálu

  • 95 701 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Andělský servis a charitativní Rotary punč v Galerii Vaňkovka

13.12.2019 - 15.12.2019 Brno

Vánoce se nezadržitelně blíží a také nákupní horečka stoupá. V brněnské Galerii Vaňkovka si pro všechny nakupující připravili služby k zpříjemnění a odlehčení předvánočního shonu. Už o tomto víkendu od pátku 13. do neděle 15. prosince se navíc návštěvníci galerie mohou těšit na občerstvení v podobě vánočního punče. Výtěžek z jeho prodeje poputuje na konto brněnského Domu pro Julii.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

"V Galerii Vaňkovka nabízíme doslova Andělský servis. V prostorách nákupního centra mohou naši zákazníci mezi svátky potkat sympatické hostesky, které nabídnou drobné dárečky, pomohou s kabátem či s balením dárků," popisuje Jan Borůvka, ředitel nákupní galerie.

Pro řadu lidí jsou náročné už samotné nákupy, zabalení dárků pak považují téměř za umění. Nejen pro ně je v pasáži zřízen stánek, kde si mohou dárečky nechat od hostesek vkusně zabalit. Služba je až do Štědrého dne připravena pro všechny zájemce. Možnost zabalení dárku zdarma mohou využít ti, kteří nakoupí nad 1000 korun v libovolné prodejně v Galerii Vaňkovka. Zákazníci se rovněž mohou obrátit na bezplatné šatny. Své svršky či zavazadla zde mohou odložit až do 5. ledna. Šatna bude uzavřená pouze 24., 25. a 31. prosince a také 1. ledna.

Návštěvníci si letos navíc užijí příjemnou vánoční atmosféru podtrženou zbrusu novou výzdobou v netradičním černozlatém provedení. Výroba dekorací od návrhu až po instalaci trvala přibližně dva roky a má odkazovat k industriálnímu stylu původní Wannieckovy továrny, na jejímž místě dnes Galerie Vaňkovka stojí.

Změnou projde přes vánoční svátky i otevírací doba, čemuž by zájemci o nákupy mezi svátky měli věnovat zvýšenou pozornost.

Vánoční punč pro dobrou věc

Již tento víkend od pátku 13. prosince do neděle 15. prosince se v prostorách Galerie Vaňkovka odehraje tradiční charitativní Rotary punč. Zakoupením vánočního nápoje se zájemci nejen příjemně občerství, ale podpoří navíc chod brněnského Domu pro Julii. "Posláním této neziskové organizace je mimo jiné zajištění terénní odlehčovací služby, která má za úkol poskytnout potřebnou péči a asistenci těžce nemocným dětem a jejich blízkým přímo v prostředí jejich domova," vysvětluje Hana Kallus, členka nadačního výboru Rotary klubu Brno City.

Mapa

Další akce v okolí

Letohrádek Mitrovských - Brněnská m…

07.08.2021 - 07.08.2021
Letohrádek Mitrovských…

Dne 7. 8. se Letohrádek Mitrovských zapojí do Brněnské muzejní noci.

Víno z blízka: Velkobílovičtí vinař…

05.08.2021 - 05.08.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 5. srpna setkáním s vinaři z Velkých Bílovic. Přijďte si užít…

Víno z blízka: Zámecké vinařství Bz…

12.08.2021 - 12.08.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Víno z blízka - Brno

19.08.2021 - 19.08.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě. Ve čtvrtek 19. srpna si pro vás řízenou…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 25. červenec

Dnes má svátek Jakub

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete