Statistika našeho portálu

  • 98 178 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Aprílový pohár 2015 - Lomnice nad Popelkou

04.04.2015 Lomnice nad Popelkou

Atlas Česka zve všechny příznivce jedinečných fyzických výkonů na další ročník oblíbeného "Aprílového poháru", který představuje závod v lezení na obtížnost, konající se pravidelně v březnu v Lomnici nad Popelkou. Když v roce 1995 hrstka zdejších nadšenců uspořádala skromný první ročník, zřejmě nikdo z organizátorů nepředpokládal, jak velkou oblibu a popularitu mezi závodníky i diváky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
sokolovna v Lomnici nad Popelkou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Lomnice nad Popelkou

Fotogalerie k článku

Atlas Česka zve všechny příznivce jedinečných fyzických výkonů na další ročník oblíbeného "Aprílového poháru", který představuje závod v lezení na obtížnost, konající se pravidelně v březnu v Lomnici nad Popelkou. Když v roce 1995 hrstka zdejších nadšenců uspořádala skromný první ročník, zřejmě nikdo z organizátorů nepředpokládal, jak velkou oblibu a popularitu mezi závodníky i diváky si tento podnik udrží i v novém století.

Průběh závodu

Během celodenního programu se můžete ve zdejší sokolovně těšit na adrenalinem nabitý kolotoč závodní, zahrnující jednotlivé soutěžní kategorie juniorů i dospělích. Během dopoledního části se můžete těšit na kvalifikační boje mužů i žen, kteří usilují o body do celonárodního Českého poháru. Odpoledne pak budou návštěvníci tajit dech při finálových bojích těch nejlepších lezců, zasloužících si za vítězství i hodnotné ceny.

Snahou organizátorů je především uspořádat poctivý a autentický závod s profesionálním zázemím pro závodníky i návštěvníky. Osobní návštěva Vám pak dává možnost posoudit úspěšnost této snahy, kterou výrazně podporují i desítky sponzorů podílejících se na organizaci tohoto výjimečného závodu.

Aprílový pohár 2015

Jubilejní 20. ročník horolezeckého závodu na stěně v Lomnici nad Popelkou.

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 17. srpen

Dnes má svátek Petra

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete