Statistika našeho portálu

  • 94 448 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Arkády Downmall

03.03.2018 Praha

Lákají Vás neotřelé sportovní výkony prováděné ve zcela netradičních veřejných prostorech? Pokud ano, přináší Vám Atlas Česka pozvánku ke stále oblíbenější sportovní akci "Down Mall", která se koná během ledna v Praze. Jedná se o divoký závod ve sjezdu horských kol obchodním centrem, kterého se účastní několik desítek vyvolených riderů z České republiky i ze zahraničí.Horská kola v nákupním…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Obchodní centrum Arkády
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Lákají Vás neotřelé sportovní výkony prováděné ve zcela netradičních veřejných prostorech? Pokud ano, přináší Vám Atlas Česka pozvánku ke stále oblíbenější sportovní akci "Down Mall", která se koná během ledna v Praze. Jedná se o divoký závod ve sjezdu horských kol obchodním centrem, kterého se účastní několik desítek vyvolených riderů z České republiky i ze zahraničí.

Horská kola v nákupním centru

Během několika desítek minut se tratí zahrnující několik eskalátorů a závěrečný drop z prvního patra do přízemí řítí mistři svého oboru, jejichž počínání přihlíží stovky diváků se zatajeným dechem. Dramatičnost celého podniku zvýrazňuje nemilosrdný systém tří kol, z nichž se závodníkům započítávají jen ty nejlepší časy. Těšit se můžete na ostré zatáčky, drsné sjezdy eskalátorů v plné rychlosti či monstrózní závěrečný skok. Akce se účastní ti nejlepší sjezdaři z celého světa, mezi kterými zmiňme alespoň několikanásobného mistra světa Michala Prokopa či českou jedničku Adama Vágnera. Bonusem posledních ročníků je i BMX a MTB freestyle contest, který divákům odhalí vrcholné triky těchto virtuózů na horských kolech.

K nevšednímu zážitku z této akce konané v jednom z hlavních pražských obchodních center - Arkády na Pankráci -  již tradičně patří i následná after party, během níž máte možnost osobního setkání s nebojácnými hrdiny z řad účastníků závodu. Seberte tedy odvahu a vzhůru za jedinečným adrenalinovým zážitkem!

Arkády Downmall 2018

Finále velkolepé DownMall tour proběhne tento rok již po sedmé v Praze v nákupním centru ARKÁDY PANKRÁC! Celý závod se uskuteční v sobotu 3.3 na Arkádách Pankrác od 13:00. Všechny top pozvané závodníky z každého státu čeká měřený rychlostní závod útrobami obchodního centra Arkády Pankrác. Diváci nebudou ochuzeni ani o freetyle exhibici těch nejlepších v MTB a BMX. Celou show podpoří dj's s live vystoupeními a historii DownMallu si můžete prohlédnout v našem TOUR stánku VSTUP JE ZDARMA.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=e-hiu7QiyGQ

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online Nouvelle Prague - Praha

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Osmý ročník mezinárodní hudební konference.

Virtuální tisícovka - celá ČR

01.11.2020 - 01.11.2020
Praha

Přidej se mezi nás do virtuální hry a zdolej společně se svým čtyřnohým parťákem tisícovku.

Koncert Společná věc - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
Betlémská kaple

Přijďte prožít spojení velkoplošné projekce a tónů z tajemného Vodnářského zvonu při hře barev a příběhů.

Imagination Festival - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
EXPO PVA Letňany

Jednoznačně nejhlasitější bass & hard festival v české kotlině se uskuteční v kouzelném datu 20. 11. 2020 v prostorech…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 31. říjen

Dnes má svátek Štěpánka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete