Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

ZOO Děčín

22.06.2013 Děčín

Nemáte plány na víkend? Děčínská zoologická zahrada má pro vás tip. Přijďte do zoo na Pastýřskou stěnu nasát trochu asijské atmosféry!Zoo pro vás připravila velmi zajímavou akci s názvem Asie v zoo. Bude se konat na podporu zvířat jihovýchodní Asie. Právě na tuto oblast se totiž zaměřuje kampaň Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií EAZA, ke které se každoročně připojuje i Zoo Děčín.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Nemáte plány na víkend? Děčínská zoologická zahrada má pro vás tip. Přijďte do zoo na Pastýřskou stěnu nasát trochu asijské atmosféry!

Zoo pro vás připravila velmi zajímavou akci s názvem Asie v zoo. Bude se konat na podporu zvířat jihovýchodní Asie. Právě na tuto oblast se totiž zaměřuje kampaň Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií EAZA, ke které se každoročně připojuje i Zoo Děčín.

"Návštěvníky čeká prima odpoledne, během něhož budou mít možnost nahlédnout po pokličku přípravy asijského čaje v podání Čajového klubu Ve vlnách, seznámí se ale také s vietnamskou kulturou a to díky módní přehlídce tradičních oděvů. Kdo bude mít chuť, bude se moci zaposlouchat i do vietnamských pohádek, jejichž čtení organizuje zoo ve spolupráci s Městskou knihovnou Děčín," prozradila mluvčí zoo Alena Houšková.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 2. prosinec

Dnes má svátek Blanka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete