Statistika našeho portálu

  • 99 582 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Atrium Flora slaví 20 let, slavte i vy!

20.03.2023 - 24.03.2023 Praha

Oblíbené pražské obchodní centrum Atrium Flora slaví 20 let od svého otevření. Přijďte ve dnech 20.–24. března na Floru a užijte si výhody a dárečky, které pro vás OC ke svým narozeninám připravilo.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Atrium Flora
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Atrium Flora slaví v březnu 20 let svého působení v Praze 3. K této mimořádné příležitosti si pro své zákazníky a všechny, kdo na Floru mezi 20. a 24. březnem zavítají, přichystalo příjemné zpestření běžných nákupů. Přijďte popřát Atriu Flora ke dvacetinám a odneste si milou pozornost nebo si jen užijte slavnostní atmosféru.

V prostoru relaxační zóny ve 2. patře budou po celých pět dnů probíhajících oslav v čase 12–18 hodin umístěny stánky. Jejich počet i obsazení se bude každý den měnit, i pokud tedy chodíte na Floru častěji, neváhejte stánky navštívit a využít jejich široké nabídky. Zaměření stánků bude vždy spojovat dané téma dne. Pondělí bude patřit Zdraví, úterý Kráse a Módě, středa bude věnována Seberozvoji, čtvrtek vašim dětem a v pátek se zaměříme na téma Fauna a Flora. V některých stáncích budete moci nakoupit vybrané zboží, v některých si můžete nechat poradit a jindy se zase budete moci zúčastnit právě probíhajícího workshopu.

Na šťastlivce bude každý den akce u vstupů do Atria čekat malá pozornost v podobě dárečku. Pokud půjdete na Floru v době oběda, nezapomeňte si jej vyzvednout. Tento balíček bude své majitele hledat vždy ve 12 hodin a u všech čtyř vchodů bude každý den rozdáno celkem 80 dárků.

Pokud byste si nevěděli rady, kde co najít, vždy od 12 do 18 hodin bude v Atriu Flora k dispozici infostánek s hosteskami, kde se vedle informací o akci dozvíte i to, jak funguje nový věrnostní program #mojeflora.

A co by to bylo za akci, kdyby chyběly soutěže! U promo stánku s hosteskami bude v pátek 24. března připravený kvíz o dárky. Účastník musí předložit účtenky z obchodů v Atriu Flora v hodnotě alespoň 500 Kč, splnit podmínky účasti v soutěži a úspěšně odpovědět na tři kvízové otázky, za které získá dárek od nájemců OC. Kromě kvízu také můžete soutěžit o poukaz na nákup v hodnotě 2 500 Kč. Ze zákazníků nově registrovaných ve věrnostním programu v průběhu trvání soutěže (20.–24. března) budou po skončení soutěže vylosováni tři soutěžící, kteří obdrží poukaz.

V průběhu akce se také budete moct registrovat ke stylistce nebo koučkám, které budou kromě individuálního poradenství pořádat i workshopy a diskuze.

Flora slaví, slavte i vy! Informace o akci najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Další akce v okolí

Vynášení Morany aneb Vítání jara

26.03.2023 - 26.03.2023
Stanice techniků DDM…

Přijďte se k nám do Stejšnu rozloučit se zimou a přivítat jaro. Čekají na vás rukodělné workshopy, občerstvení a bohatý…

Mezinárodní propagační výstava Kočk…

01.04.2023 - 02.04.2023
Blažimská 1781/4, Praha…

Propagační výstava koček je určena pro všechny milovníky koček, kteří si chtějí kočky nejen prohlédnout, ale i…

Dětský bazar v Hostivaři - Praha

02.04.2023 - 02.04.2023
Kavárna InKafe…

Dne 2.4. 2023 od 15.00 hodin Vás zveme do kavárny InKafe, Gercenova 10 (Taškent Hostivař) na bazar dětského…

Psychedelika a jejich potenciál v t…

12.04.2023 - 12.04.2023
Kino Světozor,…

Udělejte s námi krok do neznáma, který nám může otevřít nový vesmír možností. 🧠‍

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 26. březen

Dnes má svátek Emanuel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete