Statistika našeho portálu

  • 101 845 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Atrium Flora slaví 20 let, slavte i vy!

20.03.2023 - 24.03.2023 Praha

Oblíbené pražské obchodní centrum Atrium Flora slaví 20 let od svého otevření. Přijďte ve dnech 20.–24. března na Floru a užijte si výhody a dárečky, které pro vás OC ke svým narozeninám připravilo.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Atrium Flora
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Atrium Flora slaví v březnu 20 let svého působení v Praze 3. K této mimořádné příležitosti si pro své zákazníky a všechny, kdo na Floru mezi 20. a 24. březnem zavítají, přichystalo příjemné zpestření běžných nákupů. Přijďte popřát Atriu Flora ke dvacetinám a odneste si milou pozornost nebo si jen užijte slavnostní atmosféru.

V prostoru relaxační zóny ve 2. patře budou po celých pět dnů probíhajících oslav v čase 12–18 hodin umístěny stánky. Jejich počet i obsazení se bude každý den měnit, i pokud tedy chodíte na Floru častěji, neváhejte stánky navštívit a využít jejich široké nabídky. Zaměření stánků bude vždy spojovat dané téma dne. Pondělí bude patřit Zdraví, úterý Kráse a Módě, středa bude věnována Seberozvoji, čtvrtek vašim dětem a v pátek se zaměříme na téma Fauna a Flora. V některých stáncích budete moci nakoupit vybrané zboží, v některých si můžete nechat poradit a jindy se zase budete moci zúčastnit právě probíhajícího workshopu.

Na šťastlivce bude každý den akce u vstupů do Atria čekat malá pozornost v podobě dárečku. Pokud půjdete na Floru v době oběda, nezapomeňte si jej vyzvednout. Tento balíček bude své majitele hledat vždy ve 12 hodin a u všech čtyř vchodů bude každý den rozdáno celkem 80 dárků.

Pokud byste si nevěděli rady, kde co najít, vždy od 12 do 18 hodin bude v Atriu Flora k dispozici infostánek s hosteskami, kde se vedle informací o akci dozvíte i to, jak funguje nový věrnostní program #mojeflora.

A co by to bylo za akci, kdyby chyběly soutěže! U promo stánku s hosteskami bude v pátek 24. března připravený kvíz o dárky. Účastník musí předložit účtenky z obchodů v Atriu Flora v hodnotě alespoň 500 Kč, splnit podmínky účasti v soutěži a úspěšně odpovědět na tři kvízové otázky, za které získá dárek od nájemců OC. Kromě kvízu také můžete soutěžit o poukaz na nákup v hodnotě 2 500 Kč. Ze zákazníků nově registrovaných ve věrnostním programu v průběhu trvání soutěže (20.–24. března) budou po skončení soutěže vylosováni tři soutěžící, kteří obdrží poukaz.

V průběhu akce se také budete moct registrovat ke stylistce nebo koučkám, které budou kromě individuálního poradenství pořádat i workshopy a diskuze.

Flora slaví, slavte i vy! Informace o akci najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Další akce v okolí

Street snowboardingová exhibice míř…

21.02.2024 - 21.02.2024
u Malé sportovní haly

Ve středu 21. února se výstaviště v pražských Holešovicích promění v pouliční snowpark. Unikátní večerní snowboardová…

Grafická dílna: linoryt 2024 - Praha

24.02.2024 - 24.02.2024
Poštovní muzeum Praha

Zveme děti i dospělé na grafickou dílnu v Poštovním muzeu. Přijďte si vytvořit grafický tisk technikou linorytu do…

Hravé neděle na Zážitkovce Praha - …

25.02.2024 - 25.02.2024
Zážitkovka Praha

Vytaste kolty a otestujte rozšíření populární karetky Bang!.

Festival Na hlavu 2024 - Praha

29.02.2024 - 03.03.2024
Městská knihovna

8. ročník festivalu o duševním zdraví a mysli nese téma Diverzita: Chceme hledat cesty k tomu, co nás spojuje - ať už…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 21. únor

Dnes má svátek Lenka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete