Statistika našeho portálu

  • 96 734 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Balkánské filmové návraty 2015 – Vsetín

29.11.2014 - 30.11.2014 Vsetín

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník stále oblíbenějšího filmového festivalu "Balkánské filmové návraty", konaného již tradičně v kině Vatra ve Vsetíně.Na co se můžete těšitBěhem vybraného únorového víkendu zde návštěvníci mají možnost shlédnout na deset pečlivě vybraných snímků, zaměřených na dané téma aktuálního ročníku. Vedle Letního filmového maratonu se jedná o druhou největší filmovou…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dovolujeme si Vás pozvat na další ročník stále oblíbenějšího filmového festivalu "Balkánské filmové návraty", konaného již tradičně v kině Vatra ve Vsetíně.

Na co se můžete těšit

Během vybraného únorového víkendu zde návštěvníci mají možnost shlédnout na deset pečlivě vybraných snímků, zaměřených na dané téma aktuálního ročníku. Vedle Letního filmového maratonu se jedná o druhou největší filmovou přehlídku, konanou ve Vsetíně.

Zacílení na oblast Balkánského poloostrova vyplynula z logické snahy pořadatelů vyprofilovat jejich festival k co nejzřetelnějšímu tématu, které má bohatou historii a živou přítomnost. Každý z návštěvníků festivalu jistě ocení vstřícnou a profesionální organizaci, stejně jako často překvapivou kvalitu a úroveň promítaných snímků. Samozřejmostí je pak i možnost využití levného přespání a pečlivě připraveného občerstvení.

Zajímavostí festivalu je důkladná příprava organizátorů, spočívající i ve výrobě speciálně upravených titulků určených jen pro zdejší produkci. Z praktických důvodů bychom Vás rádi upozornili na možnost internetové akreditace, která Vám ušetří nejen finanční prostředky, ale i čas a starosti s pořizováním jednotlivých lístků.

Přijeďte se pokochat krásami malebného Vsetínska a poznejte i něco z mentality a kinematografie našich balkánských přátel!

Další akce konané ve Vsetíně najdete zde.

Balkánské filmové návraty 2015

 

Mapa

Další akce v okolí

Škola běžeckého lyžování v Beskydec…

14.02.2022 - 17.02.2022
Spa hotel Lanterna

Chcete se naučit správně běžkovat nebo si "jen" vylepšit techniku klasiky i volného stylu? Vše podstatné vás naučí…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete