Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

BAMBIFEST Ostrava 2022

10.09.2022 - 11.09.2022 Ostrava - město

BAMBIFEST Ostrava 2022 - „Přes 20 let naplňujeme volný čas vašich dětí“ 10. a 11. září 2022 se uskuteční již tradiční přehlídka organizací a zájmových skupin, které pracují s dětmi a mládeží. Řeč je o festivalu BAMBIFEST, jehož 24. ročník se koná na loukách u Koliby v Ostravě – Bělském lese.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
louky u Koliby v Ostravě-Bělském lese
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město
web
ostrava.bambifest.cz
E-mail
bambifest@radamok.cz

Fotogalerie k článku

BAMBIFEST Ostrava 2022 - "Přes 20 let naplňujeme volný čas vašich dětí"

  1. a 11. září 2022 se uskuteční již tradiční přehlídka organizací a zájmových skupin, které pracují s dětmi a mládeží. Řeč je o festivalu BAMBIFEST, jehož 24. ročník se koná na loukách u Koliby v Ostravě – Bělském lese.

Těšit se můžete na aktivity ve stánku, které si pro vás organizace připravily. Vyzkoušíte si různé druhy sportů – florbal, fotbal, ringo, tanec, judo, házenou a další, můžete si prohlédnout výstroj Městské policie Ostrava a ani o další aktivity nebude nouze, stačí pouze přijít a vyzkoušet si činnosti, které si organizace připravily. To vše za razítko do BAMBIpasu, který se každou hodinu slosovává a můžete získat krásné odměny od našich partnerů. A co uvidíte na pódiu? Krásné výkony mažoretek, tanečníků, ale také zpěv a divadlo.

Letos se opět můžete v sobotu 10. 9. 2022 těšit na jízdy historickou tramvají Barborkou mezi zastávkami Kino Luna a Zábřeh. Rozsah provozu bude upřesněn po vypracování jízdního řádu. Vůz má již 100 let od vyrobení a jako tramvaj ostravských dětí funguje více než 57 let.

V neděli 11. 9. 2022 pak na místě festivalu přivítáme Záchranný útvar HZS Hlučín, který návštěvníkům představí svou techniku.

Festival BAMBIFEST je pořádán Radou dětí a mládeže Moravskoslezského kraje, z.s. ve spolupráci s městským obvodem Ostrava-Jih, statutárním městem Ostrava, Moravskoslezským krajem a ostatními důležitými partnery, bez kterých by BAMBIFEST nevznikl.

Bližší informace o BAMBIFESTu naleznete na webových stránkách ostrava.BAMBIFEST.cz nebo na facebookové stránce BAMBIFEST.cz

Přijďte, zeptejte se skutečných vedoucích a vyberte dětem aktivitu, která je opravdu baví.

Těšíme se na Vás

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Další akce v okolí

Královský košt 2025 - Ostrava

01.11.2025 - 01.11.2025
Ostrava

Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…

Bublinky fest 2025 - Klimkovice

13.06.2025 - 13.06.2025
Klimkovice

Den v růžovém plný bublinek. Nejlepší bublinky a růžová vína České republiky. Inspirujte se, co pít na zahrádce, u…

Mezinárodní setkání přadlen v CETRA…

28.06.2025 - 28.06.2025
Piaristické zahrady v…

Tvůrčí setkání českých, moravských, slezských, slovenských a polských přadlen i přadláků v CETRAT Příbor 2025 již…

3. Kružberský Tesák 2025 - Kružberk

18.07.2025 - 20.07.2025
Kružberk

Celovíkendová pejskařská akce pro profíky, amatéry i širokou veřejnost pořádaná v malebné krajině Kružberka a blízkého…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 3. červen

Dnes má svátek Tamara

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete