Statistika našeho portálu

  • 98 893 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Bambiriáda v Šumperku

23.05.2014 - 25.05.2014 Šumperk

 Informace o konání Bambiriády v Šumperku 23. až 25. května se pomalu šíří a organizátoři již prozrazují další bambiriádní perličky, na které se mohou návštěvníci těšit."Děti, máte doma věci, se kterými si už nehrajete, už jste z nich vyrostly nebo jiné poklady, které nechcete vyhodit, ale jen tak se vám válí v pokojíčku? Tak právě pro vás bude ideální Dětský bleší trh, který se bude konat v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jiráskovy sady v Šumperku
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Šumperk

Fotogalerie k článku

 Informace o konání Bambiriády v Šumperku 23. až 25. května se pomalu šíří a organizátoři již prozrazují další bambiriádní perličky, na které se mohou návštěvníci těšit.

"Děti, máte doma věci, se kterými si už nehrajete, už jste z nich vyrostly nebo jiné poklady, které nechcete vyhodit, ale jen tak se vám válí v pokojíčku? Tak právě pro vás bude ideální Dětský bleší trh, který se bude konat v rámci letošní Bambiriády," výzývá za organizátory šumperské Bambiriády Veronika Šubrtová. V pátek a v sobotu tak mohou zájemci zkusit si prodat či vyměnit své zboží. "Kromě svého zboží nezapomeňte na deku, stoleček či jiný provizorní stánek pro vaše prodávání. Bleší trh pro děti bude mít vyhrazený prostor u kostela sv. Barbory v Jiráskových sadech. V pátek můžete prodávat od 14 do 18 a v sobotu od 9 do 17 hodin," upřesnila Šubrtová.

V pátek 23. května od 19. hodin bude pro návštěvníky Bambiriády připraven rodinný večer plný hudby a zpěvu. Na pódiu se vystřídá dětská hudební skupina Vodníci z Mohelnice, která letos uspěla na republikovém finále Porty 2014, dále vystoupí známá folková skupina Madalen. Na závěr programu se uskuteční ohňová show.

Společné nadšení a vůle stojí za realizací každé Bambiriády. A právě symbolika vytvořit něco společně inspirovala pořadatele k happeningu, který se bude konat v průběhu celé Bambiriády. "Společný řetěz bude našim cílem. Řetěz se bude skládat z plastových koleček, která budou dostávat návštěvníci na soutěžních stanovištích. Každý pak může svá kolečka připojit k řetězu, který bude začínat u pódia. Postupně tak bude vznikat řetěz, za kterým v pozadí stojí právě společné nadšení a vůle nejen organizací ale i návštěvníků. A možná se nám společně podaří spojit celý park," objasnila Šubrtová.

Organizážoři Bambiriády v Šumperku stále ještě vyzývají kroužky, skupiny, spolky či jiná uskupení, která by chtěla vystoupit v průběhu Bambiriády na pódiu se svými vystoupeními, scénkami či sestavami, ať se přihlásí na emailu bambiriada@centrum.cz.

Návštěvní doba

Pátek 23.5.2014    od 9:00 do 18:00
Sobota 24.5.2014    od 9:00 do 17:00
Neděle 25.5.2014    od 10:00 do 12:00

Slavnostní zahájení

Pátek 23.5. 2014 v 10:00

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Mohelnický farmářský a řemeslný trh…

04.12.2022 - 04.12.2022
Náměstí

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete