Statistika našeho portálu

  • 96 061 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

BARBEROS [UK] / VLOŽTE KOČKU / EDITH

20.04.2013 Plzeň

Na sobotní večer sme si pro vás připravili zase něco trochu jiného. K tanci vás vyzvou Liverpoolští šílenci Barberos, kteří se nebojí do hry zapojit hned dva bubeníky, doplní je těžko zařaditelní Vložte Kočku z Prahe a Edith z Benešova!BARBEROS [Liverpool - UK]electronic / math / noisehttp://barberos.bandcamp.com/Barberos jsou tří člená elektro / noise kapela z Liverpoolu ve Velké Británii.Do…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Na sobotní večer sme si pro vás připravili zase něco trochu jiného. K tanci vás vyzvou Liverpoolští šílenci Barberos, kteří se nebojí do hry zapojit hned dva bubeníky, doplní je těžko zařaditelní Vložte Kočku z Prahe a Edith z Benešova!

BARBEROS [Liverpool - UK]
electronic / math / noise
http://barberos.bandcamp.com/

Barberos jsou tří člená elektro / noise kapela z Liverpoolu ve Velké Británii.
Do latexu oblečená parta šílenců z Liverpoolu kombinující eklektický mix žánrů, jako jazz, noise, dub, break-core,prog a tribal-math pohánějící rovnou párem bicích doplněných syntetizátory a VJ projekcí si to rozhodla, že se vypraví na tůru evropou a tak nám nezbylo nic jinýho než je s nadšením nám vlastním pozvat i k nám, chlapci a děvčata!
Kapela za 5 let existence sjezdila Británii a Evropu křížem krážem a na podiu se potkala s takovými lahůdkami v čele s Melt banana a Kayo Dot po Dalek, Tim Exile, Capillary Action, PoiL, Action Beata a Ruins Alone! Mimo svoje eklektický šou stíhaj i aktivity v jiných projektech jako třeba Stig Noise, a.P.A.t.T., Stealing Sheep, Union Jacques, pořádaj divný akce jako Wet Room bookings a spolupodílí se na vydávání desek v UPITUP Records.Takže tím mají samozřejmě naší podporu a vlastně toho zvládaj stejně jako my žejo. Až teda na to vydávání cédéček no. Jo a ještě taky nemáme žádnou kapelu,páč je jich už na světě dost dobrejch, haha! A Barberos sou zrovna jedna z těch co musíš vidět, jasný?!
Ale pokud jakože přijdete a budete nás podporovat v našich dalších sebevražedných misích, tak slovy klasika: "všechno bude a možná vám jednou něco i zarecitujem" …

VLOŽTE KOČKU [Praha]
alternative / emo / electronic
http://bandzone.cz/vloztekocku

Akci doplňuje vítěz soutěže malá alternativa s jasným poselstvím Vložte Kočku! Rytmicko-verbální kostru tvoří sourozenecký tandem Kryštof a Cyril Kaplanovi, kteří spolu hrají v na dřeň osekaný projekt Kaplan Bros. Tento základ doplňují housle Jiřího Konvalinky a klavír Tomáše Kubína.Nebojí se experimentů, jsou zdravě progresivní a jejich styl by se dal popsat jako PostCountrypEmoHop nebo PopNoiseHardcoreRap. A sem tam na vás jakoby nečekaně použijí dokonce citace z lidovek. Což samo o sobě říká o vlivech, který si kluci do hraní přinesli, ale ve výsledku radíme jediné => Vlož kočku a už nikdy jí nebudeš chtít z hlavy vyndat!

EDITH [Benešov]
indie / stoner / rock
http://bandzone.cz/edith

Nebylo by fér se nezmínit o další perle v programu sobotního večírku, což jsou Benešovští Edith. Celou akci iniciovali a na tour s Barberos po zemích českých jedou již po třetí! Takže bychom mohli říct, že to bude stylově asi něco podobnýho vid. No a vono ne! Edith sami sebe zařazují tak trochu mimo layout, ale když se pozorně zaposloucháte, určitě uslyšíte jak vlivy post hardcoru, stoner rocku, ale i poctivý český alternativy s důrazem na slovo. Však si taky více než dobře rozumí s kapelama z jejich okolí, jako jsou Bratři Holubcovi nebo Jinovatka. 

start: 21:00
vstup: 130/100

 

VSTUPENKY ZDE!!!
http://www.plzenskavstupenka.cz/index.php/cz/hudba/title/2120-barberos-uk
 AKCE NA FB:
http://www.facebook.com/events/486501004742923/

Mapa

Další akce v okolí

Plzeňský festival vína 2021 / podzi…

25.09.2021 - 27.09.2021
Kopeckého sady

Plzeňský festival vína, největší vinařská akce v regionu, proběhne po dvou letech ve své plnohodnotné podobě. Těšit se…

Festival Panenek 3 ročník -Plzeň-mě…

09.10.2021 - 10.10.2021
Na Roudné 59, Plzeň

FESTIVAL PANENEK 3 ROČNÍK 9.-10. října 2021 v Plzni ve Vinotéce a Galerii Na Roudné 59. Panenky staré, moderní na 24…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 16. září

Dnes má svátek Ludmila

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete