Statistika našeho portálu

  • 90 587 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Běh pro miminka do dlaně - Praha

05.05.2019 Praha

Poběžte, pojďte nebo pojeďte s námi pro miminka do dlaně! V rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ pořádáme charitativní běh s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují. Také chceme podpořit rodiče, kteří tráví aktuálně s dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

5. května 2019 - Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

Srdečně vás zveme na naši charitativní akci s názvem Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy. Akci pořádáme u příležitosti Světového dne rodičů předčasně narozených dětí (Parents of Preemies Day) ve spolupráci s agenturou Plus Production Prague.

Již nyní se můžete těšit na běh na 2 nebo 5 kilometrů, dětské závody pro děti od 2 do 14 let i naši oblíbenou procházku - letos s názvem Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Na procházku se může vydat každý. Prarodiče, rodiče se dětmi na kolech, odrážedlech, nebo koloběžce, s kočárkem. 

ZÁŠTITU PŘEVZALI:

MUDr. Lumír Kantor, Ph. D. – primář neonatologického oddělení FN Olomouc, senátor PČR, předseda senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku

Mgr. Milena Johnová – radní hlavního města Prahy pro oblast sociální politiky a zdravotnictví

Mgr. Ondřej Kolář – starosta městské části Praha 6

DĚKUJEME!

PROGRAM:

Mezi 14 a 17:30 hod: PROCHÁZKA PRO RODINY - Devatero sil, které provází miminka do dlaně

(cca 2 km, 9 stanovišť)

Každá předem zaregistrovaná rodina získá po absolovování trasy tašku dárků od našich partnerů a naše nové omalovánky. Startovné pro rodinu je jednotné: 350 Kč (pro celou skupinu)Součástí registračního balíčku je také speciální hlasovací purpurové srdíčko v hodnotě 300 Kč, kterými rodina podpoří "své perinatologické centrum", kterému vděčí za život a zdraví svého děťátka.

Naší procházky se ale může zúčastnit každý i bez registračního poplatku. Můžete si s dětmi projít zábavná stanoviště naší procházky, něco si vytvořit ve tvořivé dílně, dát si dobrou kávu nebo jiné občerstvení, užít si doprovodný program akce, fandit dětským i dospělým běžcům a vychutnat si hudební vystoupení nové hvězdy české hudební scény Terezy Maškové. I tím, že dorazíte, podpoříte dobrou věc a užijete si krásné odpoledne. Vstupné je zdarma.

Procházku můžete absolvovat oběma směry. Buď přijít do centra dění k Letohrádku Hvězda, tam se zaregistrovat a absolovovat všech devět stanovišť procházky a vrátit se zpět.

NEBO: Vstoupit do Obory Bělohorskou bránou (od zastávky tramvaje Malý Břevnov) zaregistrovat se na procházku hned u této brány a projít si ji "po cestě" do centra dění u Letohrádku. Viz naše mapka níže. Absolvování procházkové trasy odhadujeme na 1 hodinu.

Doprovodný program: Kreativní dílna "Pomáháme srdcem", Kouzelné vlásky, skákací hrad, autodráha, měření InBody zdarma a další...

Celým odpolednem nás provedou moderátoři Elen Černá a Aleš Valenta.

Těšíme se na vás! Vaše Nedoklubko

Mapa

Další akce v okolí

Mezinárodní festival designu Design…

17.10.2019 - 21.10.2019
Výstaviště Praha…

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě.…

Degustační festival Velká Polívková…

21.10.2019 - 24.10.2019
Pěší zóna Anděl, Praha

Oblíbené polévky nejlepších kuchařů ochutnáte letos až na podzim u stanice metra Anděl. Koupí polévky si nejen…

Stezka odvahy v Ďáblickém háji - Pr…

21.10.2019 - 09.11.2019
Praha

9. listopadu se na Vás chystají strašidla ze všech koutů České republiky! Svoji účast přislíbili například Hřivnáč…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete