Statistika našeho portálu

  • 93 049 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Běh pro miminka do dlaně - Praha

05.05.2019 Praha

Poběžte, pojďte nebo pojeďte s námi pro miminka do dlaně! V rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ pořádáme charitativní běh s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují. Také chceme podpořit rodiče, kteří tráví aktuálně s dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

5. května 2019 - Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

Srdečně vás zveme na naši charitativní akci s názvem Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy. Akci pořádáme u příležitosti Světového dne rodičů předčasně narozených dětí (Parents of Preemies Day) ve spolupráci s agenturou Plus Production Prague.

Již nyní se můžete těšit na běh na 2 nebo 5 kilometrů, dětské závody pro děti od 2 do 14 let i naši oblíbenou procházku - letos s názvem Devatero sil, které provází miminka do dlaně. Na procházku se může vydat každý. Prarodiče, rodiče se dětmi na kolech, odrážedlech, nebo koloběžce, s kočárkem. 

ZÁŠTITU PŘEVZALI:

MUDr. Lumír Kantor, Ph. D. – primář neonatologického oddělení FN Olomouc, senátor PČR, předseda senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku

Mgr. Milena Johnová – radní hlavního města Prahy pro oblast sociální politiky a zdravotnictví

Mgr. Ondřej Kolář – starosta městské části Praha 6

DĚKUJEME!

PROGRAM:

Mezi 14 a 17:30 hod: PROCHÁZKA PRO RODINY - Devatero sil, které provází miminka do dlaně

(cca 2 km, 9 stanovišť)

Každá předem zaregistrovaná rodina získá po absolovování trasy tašku dárků od našich partnerů a naše nové omalovánky. Startovné pro rodinu je jednotné: 350 Kč (pro celou skupinu)Součástí registračního balíčku je také speciální hlasovací purpurové srdíčko v hodnotě 300 Kč, kterými rodina podpoří "své perinatologické centrum", kterému vděčí za život a zdraví svého děťátka.

Naší procházky se ale může zúčastnit každý i bez registračního poplatku. Můžete si s dětmi projít zábavná stanoviště naší procházky, něco si vytvořit ve tvořivé dílně, dát si dobrou kávu nebo jiné občerstvení, užít si doprovodný program akce, fandit dětským i dospělým běžcům a vychutnat si hudební vystoupení nové hvězdy české hudební scény Terezy Maškové. I tím, že dorazíte, podpoříte dobrou věc a užijete si krásné odpoledne. Vstupné je zdarma.

Procházku můžete absolvovat oběma směry. Buď přijít do centra dění k Letohrádku Hvězda, tam se zaregistrovat a absolovovat všech devět stanovišť procházky a vrátit se zpět.

NEBO: Vstoupit do Obory Bělohorskou bránou (od zastávky tramvaje Malý Břevnov) zaregistrovat se na procházku hned u této brány a projít si ji "po cestě" do centra dění u Letohrádku. Viz naše mapka níže. Absolvování procházkové trasy odhadujeme na 1 hodinu.

Doprovodný program: Kreativní dílna "Pomáháme srdcem", Kouzelné vlásky, skákací hrad, autodráha, měření InBody zdarma a další...

Celým odpolednem nás provedou moderátoři Elen Černá a Aleš Valenta.

Těšíme se na vás! Vaše Nedoklubko

Mapa

Další akce v okolí

Online Kruhový trénink / HIIT - cel…

04.04.2020 - 10.04.2020
Praha

Nemůžeme ven, nemůžeme se scházet, ale to neznamená, že přestaneme cvičit!

Online Agátin hravý festival - celá…

08.04.2020 - 14.04.2020
Praha

FESTIVAL JE ON-LINE! Letos se bohužel nemůžeme společně setkat a užít si radost z tvořivého a smysluplného hraní,…

Online divadlo: Válka s mloky - cel…

09.04.2020 - 10.04.2020
Praha

Čapkova klasika Válka s mloky v podání Divadla AQUALUNG online!

Online autorské čtení Josef Pánek -…

10.04.2020 - 10.04.2020
Praha

Formou krátkého rozhovoru a autorského čtení navštíví české domácnosti výběr tuzemských spisovatelů, zároveň se získají…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

pátek 10. duben

Dnes má svátek Darja

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete