Statistika našeho portálu

  • 88 386 Akcí v kalendáři
  • 5 376 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Český hudební festival Benátská noc - Liberec

25.07.2019 - 28.07.2019 Liberec

Český hudební festival Benátská noc (konaný poprvé v roce 1993) si za dobu své existence vysloužil lichotivé přízvisko nejkrásnější český festival. Často se do jeho označení dodává i přídomek rodinný, neboť se na něm scházejí všechny věkové kategorie návštěvníků, včetně rodin s dětmi.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Český hudební festival Benátská noc (konaný poprvé v roce 1993) si za dobu své existence vysloužil lichotivé přízvisko nejkrásnější český festival. Často se do jeho označení dodává i přídomek rodinný, neboť se na něm scházejí všechny věkové kategorie návštěvníků, včetně rodin s dětmi. Místem konání festivalu je v posledních ročnících několik luk v Pojizeří, v okolí Malé SkályČeském ráji.

Pro větší komfort návštěvníků se pro rok 2012 rozhodli pořadatelé omezit jejich počet na hranici 20.000. I proto doporučujeme zájemcům o návštěvu zakoupení vstupenek s dostatečným časovým předstihem.  Doprovodným programem Benátské noci je pak série koncertů konaných v pražském Hard Rock Café. 

Benátská noc 2019

Benátská! s Impulsem 2019

Již 27. ročník jednoho z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat opět poslední červencový víkend od čtvrtka do neděle Na festivalu Benátská! s Impulsem vás tento rok očekává nabitý hudební program na třech stagích a jednou z nich je i oblíbený Hudební Stan rádia Impuls

V Hudebním Stanu vás opět čekají skvělá vystoupení spousty kapel a také Mejdan rádia Impuls, na kterém můžete každý večer od půlnoci s dýdžejem rádia Impuls Ivo Apfelem tančit a zpívat až téměř do rána
Minulý týden jsme také odhalili i další kapely, které v Hudebním Stanu tento rok vystoupí. Ve čtvrtek nás čeká punkrockový večírek s E!E, SPS, Závišem nebo kapelou Volant či Imodium.modium.

Kapely

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

RunTour 2019 - Liberec

13.07.2019 - 13.07.2019
Liberec

RunTour je seriál městských závodů, který běžce zavede na krásná, zajímavá, mnohdy i netradiční místa, v Liberci vymění…

Svatojánská pouť - Proseč pod Ještě…

23.06.2019 - 23.06.2019
Proseč pod Ještědem

Akce zaměřená na tradice, tradiční prodejce, jejich výrobky a ukázky řemesel.

Hejnické slavnosti 2019 - Hejnice

06.07.2019 - 07.07.2019
Hejnice

Kulturní akce spojená s koncertem Mandrage, Žlutý pes a Sebastian, kolotočářskými atrakcemi a stánkovým prodejem v…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 20. červen

Dnes má svátek Květa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete