Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Benefice pro Danu - Olympia Mladá Boleslav

24.02.2013 Mladá Boleslav

V neděli 24.2. od 14:00 hod. Vás v Olympii čeká v rámci Benefice pro Danu vystoupení úžasných mažoretek Pomněnek z Kosmonos a zahraje Vám mladoboleslavská kapela Barbecue - Country and Bluegrass!Pojďte se pobavit a zároveň se dozvědět více o občanském sdružení DMO pobyty, které pomává klientům po dětské mozkové obrně.V rámci Benefice vystoupí MAŽORETKY POMNĚNKY z Kosmonos. Pomněnky pracují ve…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Olympia Mladá Boleslav Jičínská 1350/III
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Mladá Boleslav

Fotogalerie k článku

V neděli 24.2. od 14:00 hod. Vás v Olympii čeká v rámci Benefice pro Danu vystoupení úžasných mažoretek Pomněnek z Kosmonos a zahraje Vám mladoboleslavská kapela Barbecue - Country and Bluegrass!
Pojďte se pobavit a zároveň se dozvědět více o občanském sdružení DMO pobyty, které pomává klientům po dětské mozkové obrně.

V rámci Benefice vystoupí MAŽORETKY POMNĚNKY z Kosmonos. Pomněnky pracují ve dvou věkových kategoriích, v nichž starší děvčata pod vedením paní Gábiny Salačové reprezentují naše město v kategorii juniorek. Ke svému "pracovnímu náčiní", twirlingovým hůlkám, děvčata přibrala i tzv. "pompons" používané jinak roztleskávačkami na sportovních utkáních. Dále se 24.2. můžeme těšit na kapelu BARBECUE – COUNTRY and BLUEGRASS z Mladé Boleslavi. Velkou část repertoáru vedle tradičního a moderního bluegrassu tvoří skladby vlastní. "Neodmyslitelnou součástí našich vystoupení je humor. Zkrátka se na podiu bavíme a to baví i naše diváky… A to nás baví…" napsala skupina na svém webu.

Ráda bych Vás touto cestou seznámila s připravovanou akcí "Benefice pro Danu", kterou organizuje naše sdružení DMO POBYTY o.s. za mediální podpory rádia Jizera. Cílem je zajištění potřebné částky na nákup rehabilitačního chodícího pásu pro naši klientku Danu Vávrovou, postiženou Dětskou mozkovou obrnou.

Dana Vávrová je od narození handicapovaná, má dětskou mozkovou obrnu ve formě kvadruparézy, což je částečné ochrnutí všech končetin, doprovázené spasmy a mentálním postižením, spolu s postižením zrakovým. I přes tak rozsáhlý handicap je Dana veselá holka, co se dokázala na nohy postavit. Bohužel, její kolena dostávají velmi zabrat a jejich stav, spolu s ostatními klouby v těle, odpovídá základnímu postižení.

Mapa

Další akce v okolí

Kde domov můj - Jizerní Vtelno

21.11.2020 - 21.11.2020
Zámek Stránov

Připomeňme si významné události, které předcházely vzniku našeho samostatného státu.

Vánoce na zámku s mikulášskou nadíl…

05.12.2020 - 05.12.2020
Zámek Stránov

Upečme sladký pohádkový příběh a přijměte pozvání ke knížeti na zámek.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete