Statistika našeho portálu

  • 88 521 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Benefiční promítání filmu Láska nebeská uvedeve Bill Nighy - Praha

15.11.2018 Praha

Benefiční promítání filmu Láska nebeská s Billem Nighym a Markem Ebenem proběhne 15. listopadu od 19 hodin v Cinema City Chodov. Předtím ještě Nighy za doprovodu písní z filmu na náměstí před prodejnou Peek & Cloppenburg rozsvítí vánoční výzdobu. Vstupenky na projekci jsou v prodeji od 1. listopadu online na www.cinemacity.cz nebo na pokladně Cinema City Chodov za 299 Kč. Tato částka bude…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Benefiční promítání filmu Láska nebeská s Billem Nighym a Markem Ebenem proběhne 15. listopadu od 19 hodin v Cinema City Chodov. Předtím ještě Nighy za doprovodu písní z filmu na náměstí před prodejnou Peek & Cloppenburg rozsvítí vánoční výzdobu. Vstupenky na projekci jsou v prodeji od 1. listopadu online na www.cinemacity.cz nebo na pokladně Cinema City Chodov za 299 Kč. Tato částka bude věnována nadaci BE CHARITY Báry Nesvadbové na pomoc lidem se zdravotním či mentálním postižením. K dispozici je pouze limitovaný počet vstupenek, a to 200 kusů, zájemci by proto neměli váhat příliš dlouho. Promítání se zúčastní i řada celebrit.

 Nadační fond Be Charity vznikl v létě 2015. Navázal tak na aktivity, které pomohly lidem s mentálním a kombinovaným postižením částkou už vyšší než 6 milionů Kč. Naším posláním je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají. Pomáháme příspěvky na léčbu, rehabilitaci, nebo koupi zdravotnických pomůcek a materiálu. Vždy chceme znát příběh každého žadatele a pomáhat s konkrétními osudy. Mezi naše zásady patří přímý kontakt s žadatelem a rozdělení 100 % získaných finančních prostředků. Zakladatelka Be Charity, Bára Nesvadbová, k tomu říká: "Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Be Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické."

 Love Actually (originální název filmu) získalo v roce 2004 prestižní Empire Award pro nejlepší britský film a Bill Nighy obdržel za svou roli extravagantního a vyžilého rockera filmovou cenu Britské akademie za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. Osmašedesátiletého Nighyho mohou diváci znát také z filmů Lásky čas, Valkýra nebo ze sérií o Harrym Potterovi či Pirátech z Karibiku, kde ztvárnil kapitána Bludného Holanďana Daveyho Jonese.

 V období předvánočních nákupů se mohou návštěvníci Centra Chodov těšit na tematickou výzdobu a foto koutky na motivy Lásky nebeské. Připraveny budou i nejrůznější soutěže o dárkové poukazy, animace pro děti či vánoční speciality Marka Radistche v prostorách Grand Kitchen, vše s tematikou kultovní britské komedie Láska nebeská. Navíc si zákazníci budou moci zkrátit cestu po Centru Chodov ve speciálním letištním vozíku.

Další akce v okolí

Letní kino Yellow Cinema - Po čem m…

25.06.2019 - 25.06.2019
Praha

LETNÍ KINO Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná…

Festival KoresponDance 201 - Praha

25.06.2019 - 25.06.2019
Invalidovna

V polovině července otevře zámek Žďár své brány mezinárodnímu festivalu současného tance, pohybového divadla a nového…

Zážitkové a poznávací setkání - Pra…

26.06.2019 - 26.06.2019
Praha

Setkání s přírodními vůněmi, které uzdravují a zlepšují život

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete