Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Beřkovické jaro 2017 - Horní Beřkovice

03.04.2017 - 13.04.2017 Horní Beřkovice

Rádi bychom pozvali všechny příznivce našeho komplexního průvodce na zajímavou kulturní akci "Beřkovické jaro", konanou každoročně v polovině měsíce dubna v areálu Psychiatrické léčebny v Horní Beřkovicích. Jedná se o multižánrový kulturní a vzdělávací festival, jehož cílem je oslovit nejen pacienty a zaměstnance zdejšího léčebného komplexu, ale potěšit a pobavit i odbornou a laickou veřejnost z…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rádi bychom pozvali všechny příznivce našeho komplexního průvodce na zajímavou kulturní akci "Beřkovické jaro", konanou každoročně v polovině měsíce dubna v areálu Psychiatrické léčebny v Horní Beřkovicích. Jedná se o multižánrový kulturní a vzdělávací festival, jehož cílem je oslovit nejen pacienty a zaměstnance zdejšího léčebného komplexu, ale potěšit a pobavit i odbornou a laickou veřejnost z nedalekého i vzdálenějšího okolí.

Na co se můžete těšit

Akce konaná v rámci týdne duševního zdraví nabízí návštěvníkům pestrou škálu vzdělávacích i kulturně-zábavných aktivit, zahrnujících hudební a divadelní představení, rozmanité výstavy, neotřelé dramaterapie, odborné přednášky či poutavá filmová představení. Přátelská atmosféra pak přispívá k boření často stereotypních bariér mezi obyvateli psychiatrické léčebny a vnějším světem. O vzrůstající oblibě festivalového dění svědčí skutečnost, že se jej v posledních letech účastní ta největší hudební esa českého showbyznysu a odborné špičky různých společensko-vědních i lékařských oborů.

Beřkovický festival zkrátka nabízí atraktivní alternativu k mainstreamové zábavě, určenou pro vnímavé a vstřícně naladěné návštěvníky.

Beřkovické jaro 2017

Multižánrový kulturně vzdělávací festival Beřkovické jaro proběhne v Multicentru Psychiatrické nemocnice i letos. Společenská událost s účastí známých osobností startuje už v pondělí 3. dubna. Večerního programu (který začíná vždy v 19:30) se může zúčastnit také veřejnost ze širokého okolí. Je ovšem zapotřebí, včas si rezervovat vstupenky, protože kapacita sálu je omezena.

V rámci letošního ročníku akce Beřkovické jaro vystoupí:

3. dubna                PETRA ČERNOCKÁ

5. dubna                VOXEL

7. dubna                DĚTI RÁJE (Koncert písní Michala Davida ze stejnojmenného muzikálu.)

11. dubna             PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME (Divadelní komedie agentury Harlekýn.)

12. dubna            PAVEL CALLTA

13. dubna          MICHAL TUČNÝ REVIVAL PLZEŇ

Vstupenky si rezervujte na telefonním čísle 731 655 577 nebo prostřednictvím e-mailu  multicentrum@pnhberkovice.cz.

Beřkovické jaro je festival, který se snaží nejen zatraktivnit kulturní život v regionu, ale především odbourat předsudky, které psychiatrická nemocnice (i samotná péče tohoto druhu jako taková) u veřejnosti vyvolává.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete