Statistika našeho portálu

  • 96 806 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Bernard fest

16.06.2016 - 18.06.2016 Humpolec

Festival s bohatou a dlouhou historií (první ročník se konal v roce 1993) Bernard fest je unikátní přehlídkou nejlepších českých a slovenských hudebních skupin, konající se během července v městě Humpolci.Hudební a pivní tradiceJak již název sám napovídá, jeho hlavním organizátorem je rodinný pivovar Bernard, který z původních slavností Českého svazu malých nezávislých pivovarů dokázal vytvořit…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Humpolec
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Humpolec

Fotogalerie k článku

Festival s bohatou a dlouhou historií (první ročník se konal v roce 1993) Bernard fest je unikátní přehlídkou nejlepších českých a slovenských hudebních skupin, konající se během července v městě Humpolci.

Hudební a pivní tradice

Jak již název sám napovídá, jeho hlavním organizátorem je rodinný pivovar Bernard, který z původních slavností Českého svazu malých nezávislých pivovarů dokázal vytvořit oblíbenou kulturní akci celé oblasti Českomoravské vrchoviny.

Každoročně sem přijíždějí tisíce fanoušků kvalitní hudební produkce, pro které je kromě koncertů zajištěno i nadstandardní sociální zázemí, včetně stanového městečka, umístěného přibližně dva kilometry od centrálního areálu festivalu. Během třídenního festivalu se na dvou scénách představují hlavní festivaloví hosté i méně známé regionální kapely. Z tradičních hostů festivalu zmiňme alespoň skupiny Monkey Business, Žlutý pes, Mňága a Žďorp či Kollerband. Oblíbeným zpestřením festivalu pro návštěvníky jsou rozmanité pivní soutěže a vystoupení tanečních skupin. V blízkosti místa konání festivalu je možno s nejmenšími návštěvníky zavítat na pouťové atrakce (kolotoče, houpačky, apod.).

 Bernard Fest 2016

16.-18. června 2016 v Humpolci

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 24. leden

Dnes má svátek Milena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete