Statistika našeho portálu

  • 95 701 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Běžecký závod Charity Run - Zlín

25.04.2020 Zlín

Srdečně vás zveme na oslavu 60. výročí instituce Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola Zlín. K příležitosti výročí jsme si připravili pro běžce, neběžce i rodiny charitativní běžecký závod Charity Run Zlín s doprovodným programem. Běžci od nás obdrží pamětní keramickou medaili ručně vyrobenou dětmi s mentálním postižením. Vaše děti se mohou těšit na malování na obličej, hry, opékání špekáčků, společnou rozcvičku... a možná přijde i kouzelník :-) Přijďte si zasportovat nebo jen pobavit s rodinou, zafandit závodníkům a podpořit dobrou věc. Těšíme se na vás!

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Registrace probíhá přes portál Championchip  do 22.4. Po tomto termínu je možná jen osobní registrace v den závodu do 10.15 hodin, platba na místě možná jen hotově.

Registrovat se můžete na trať 8,5 km, 4,5 km, dětský běh, v kategorii handicapovaní nebo jako neběžec. Pokud nepoběžíte, ale chcete podpořit náš charitativní projekt (i bez účasti na akci), zakupte si, prosím, "startovné” v kategorii neběžec ve vámi vybrané výši.

Přispět je možné také na náš bankovní účet 35-3655600297/0100. Jakákoliv částka nás potěší a pomůže. Rádi vám vystavíme Smlouvu o sponzorském daru nebo Smlouvu darovací. Děkujeme, že podporujete dobrou věc!

Startovné
4,5 km a 8,5 km: 250 Kč, na místě 300 Kč
Dětské běhy: 100 Kč
Běh handicapovaní: zdarma

V ceně startovného účastník na 4,5 km a 8,5 km získává startovní číslo + měřící čip, pamětní keramickou medaili ručně vyrobenou dětmi s mentálním postižením a občerstvení v cíli závodu.

Výtěžek z akce bude věnován DD, MŠ, ZŠ a PrŠ Zlín, Lazy VI 3695.

www.charityrunzlin.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 25. červenec

Dnes má svátek Jakub

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete