Statistika našeho portálu

  • 91 972 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Bocross 2018

09.03.2018 - 10.03.2018 Karolinka

BobCross je extrémní vyřazovací závod dospělých na dětských plastových bobech. Po vzoru boardcrossu a skicrossu startují čtyři jezdci najednou, bez rozdílu pohlaví, do dalších kol postupují vždy dva nejrychlejší. Trať, na kterou se čtveřice vydává, je zábavná a trochu ztřeštěná, závodníci si užijí klopenky, boule, zpomalovací vlny i menší skoky. Nadupanou atmosféru olympijského stylu tvoří diváci…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

BobCross je extrémní vyřazovací závod dospělých na dětských plastových bobech. Po vzoru boardcrossu a skicrossu startují čtyři jezdci najednou, bez rozdílu pohlaví, do dalších kol postupují vždy dva nejrychlejší. Trať, na kterou se čtveřice vydává, je zábavná a trochu ztřeštěná, závodníci si užijí klopenky, boule, zpomalovací vlny i menší skoky. Nadupanou atmosféru olympijského stylu tvoří diváci kolem trati s různými bubny, houkačkami a bobcrossovými zvonci, ale i závodníci, kteří si nenechají ujít příležitost řádně se vyparádit. Karneval na bobech zažijete jenom v Karolince na Bobcrossu!

Organizátoři letošního ročníku se rozhodli spojit příjemné s užitečným a věnují polovinu ze startovného Verunce Fojtíkové, nadějné mladé lyžařce, která bohužel po úrazu skončila na invalidním vozíku. Léčba kmenovými buňkami je sice nadějná, ale také velmi nákladná. Přispět Verunce mohou nejen závodníci, po celou dobu závodu bude i pro návštěvníky areálu připravená kasička na příspěvky.

Závod je dvoudenním festivalem pohody a zimní zábavy. V pátek odpoledne pojedou registrovaní závodníci kvalifikační jízdy, budou mít možnost si jednotlivě vyzkoušet profil trati a stanovit si taktiku. V sobotu po obědě podle umístění v kvalifikačních kolech odstartuje první čtveřice a vyřazovacím systémem "pavouk" se určí vítězové. Finále a superfinále se pojede na osvětlené trati, která dodá celé akci slavnostní nádech.

Nudit se rozhodně nebudou ani děti. V sobotu je pro ně jako doprovodný program naplánován dětský PONY závod. Na jednoduché a bezpečné trati jim budou fandit nejen rodiče, ale i PONY robot Jarmil, maskot partnerské firmy vyrábějící nejlepší dřevěnou stavebnici na světě. Stavebnici si budou děti moci vyzkoušet i spolu s rodiči v zázemí PONY stanu.

Veškeré další informace, registraci, fotky i videa najdete na webu Bobcross.cz.

 

Mapa

Další akce v okolí

Novoroční koncert - Rožnov pod Radh…

21.01.2020 - 21.01.2020
ZUŠ, Pionýrská 20,…

Koncert Lobkowicz Tria k slavnostnímu zahájení nového roku 2020!

Běžkařské závody Karlovarská 50 - V…

24.01.2020 - 25.01.2020
Velké Karlovice

Unikátní atmosféra, občerstvovačky s frgály, startovní výstřel valašských portášů a jedinečná trať. To je závod…

Masopust ve Valašském muzeu - Rožno…

15.02.2020 - 15.02.2020
Valašské muzeum v…

Masopustní zvyky, nabídka zabijačkových výrobků.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 19. leden

Dnes má svátek Doubravka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete