Statistika našeho portálu

  • 96 275 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Border Rush - závod psích spřežení

02.02.2016 - 06.02.2016 Harrachov

Atlas Česka by Vám v této kapitole rád představil stále populárnější akci "Border Rush", představující mezinárodní etapový závod psích spřežení, který se jede v pohoří Krkonoše po obou stranách Česko-Polské hranice. Aktivně se jej mohou zúčastnit závodníci s jakýmikoliv psy schopnými běžet ve spřežení bez ohledu na trasu.Aljaška na Česko-Polské hraniciJako diváci si pak můžete vybrat z několika…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka by Vám v této kapitole rád představil stále populárnější akci "Border Rush", představující mezinárodní etapový závod psích spřežení, který se jede v pohoří Krkonoše po obou stranách Česko-Polské hranice. Aktivně se jej mohou zúčastnit závodníci s jakýmikoliv psy schopnými běžet ve spřežení bez ohledu na trasu.

Aljaška na Česko-Polské hranici

Jako diváci si pak můžete vybrat z několika kategorií, které jsou diferencovány podle počtu psů tažených jednotlivé saně. Zajímavostí akce na horách je skutečnost, že při dostatečné účasti závodníků s čistokrevnými severskými psy, bude vyhlašována i vítězná kategorie nejrychlejších čistokrevných spřežení v každé třídě. Z propozic závodu pak upozorňujeme na povinně minimální věk psů, který činí 18 měsíců (pro kategorii sprint pak 12 měsíců).  Atraktivitu závodů zvyšuje i speciální noční etapa za osvětlení čelními svítilnami či okouzlující příroda Krkonošského národního parku, která je akcím podobného typu nakloněna jen v minimu případů. Každého z účastníků, ať již se jedná o soutěžícího či diváka, bychom touto formou rádi vyzvali k co nejšetrnějšímu přístupu k přírodnímu bohatství Krkonoš a zároveň jim popřáli co nejlepší zážitek z unikátního setkání vyznavačů mushingu!

 Border Rush 2016

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Auto-moto-farmářské a bleší trhy Tu…

24.10.2021 - 24.10.2021
Obec Tuhaň na Semilsku…

Akce s téměř 40letou tradicí, dříve známá pod názvem - burza Chuchelna. Nyní v obci Tuhaň na Semilsku, rodná vesnice…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 22. říjen

Dnes má svátek Sabina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete