Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Bosch Fresh Festival v Liberci

27.05.2017 - 28.05.2017 Liberec

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití BOSCH FRESH FESTIVAL, který má již 7letou tradici, zavítá na jaře 2017 poprvé do Libereckého kraje a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Svým podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates."Pro rok 2017 jsme se dohodli s městem Liberec, který se tak stal spolupořadatelem prvního…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Park Budyšínská Liberec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Liberec

Fotogalerie k článku

Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití BOSCH FRESH FESTIVAL, který má již 7letou tradici, zavítá na jaře 2017 poprvé do Libereckého kraje a představí to nejlepší ze současné gastronomie. Svým podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká návštěvníky k degustaci vybraných zahraničních pokrmů a delikates.
"Pro rok 2017 jsme se dohodli s městem Liberec, který se tak stal spolupořadatelem prvního ročníku festivalu. Věříme, že stejně jako na BOSCH FRESH FESTIVALECH v ostatních městech přiláká desetitisíce gurmánů a že se stane inspirací pro všechny, kdo holdují dobrému jídlu a pití", dodává Martin Nauš, pořadatel festivalu.

Jak je již pro tento festival řadu let zvykem, nepůjde jen o "farmářské trhy na náměstí", nýbrž o velkolepý víkend doslova nabitý bohatým programem. Návštěvníci se mohou těšit na několik pódií, z nichž dominantní bude hlavní cooking stage, na které se vystřídají taková esa, jakými jsou Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák a další, se svými živými show. Velkým lákadlem je rovněž oblíbená workshop stage, kde si lidé můžou se svým oblíbeným kuchařem uvařit jeho specialitu.

Tím ale program zdaleka nekončí! Po celou dobu konání festivalu můžou návštěvníci degustovat menu TOP restaurací jihočeského regionu, v soutěži si zvolit tu nejlepší z nich, nahlédnout pod pokličky světových kuchyní a zahraniční speciality také ochutnat. Připravena bude zážitková gastronomie, extrémní catering a další netradiční směry moderní gastronomie….

Pro milovníky lahodných moků, jako jsou víno a pivo, budou připraveny ochutnávky z české i zahraniční produkce nejlepších vinařství a představí se známé i menší, či rodinné pivovary. Na festivale nebude chybět ani množství stánků s delikatesami z celého světa.

Na své si přijdou prostě všichni, od pivních nadšenců, přes milovníky světové kuchyně až po rodiny s dětmi.

Pro všechny zájemce připravili navíc organizátoři poprvé v historii možnost, zakoupit si vstupenky v předprodeji!

Již nyní jsou k dostání v síti Ticketportal nebo online na www.freshfestival.cz/vstupenky. Výhodná cena vstupenky 100 Kč obsahuje jednodenní vstup na kterýkoliv den vybraného festivalu a dárek v hodnotě 40 Kč v podobě oroseného ležáku Pilsner Urquell, který si můžou návštěvníci sami, za asistence a výkladu Mastera Bartendera, načepovat do skla.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Liberec

27.11.2020 - 27.11.2020
Liberec

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Slavnosti Svijanského piva - Svijan…

17.07.2021 - 17.07.2021
areál koupaliště,…

Vychutnejte si výborné pivo Svijany v doprovodu skvělé hudby.

Vratislavický Běhoun - Vratislavice…

08.05.2021 - 08.05.2021
Koupaliště Sluníčko,…

RunBo Team pořádá 28.ročník přespolního běhu a 24.ročník o Putovní pohár starosty Vratislavic nad Nisou - běžecké…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete