Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Bramborákové slavnosti - Praha

02.06.2022 - 04.06.2022 Jinočany

Chystáme pro Vás poctivé domácí bramboráky smažené na sádle v tradiční úpravě s uzeným a kysaným zelím, ale také Romadur v bramboráku, vepřová panenka ve slaninovém kabátku, nebo s pikantní kuřecí směsí. Mj. nebude chybět pivní speciál z minipivovaru Parovar - IPA 14°. Těšíme se na všechny!

Adresa a kontaktní informace

Pro všechny kteří si potrpí na kvalitní jídlo, spojené se zajímavým příběhem, krásným prostředím a případně výletem, máme typ na vyhlášenou restauraci Mlýnský domov v Jinočanech u Prahy, která je oblíbená hlavně pro svoji vynikající a poctivou českou kuchyni, beefsteaky a pizzu kterou připravují v peci na dřevo (umí i bezlepkovou verzi), díky tomu tyto "mandaly" neskutečně voní! Spokojený byl u nich i Zdeněk Pohlreich, který tam před lety natáčel své "Ano šéfe!" a podniku udělil 3 hvězdičky. Nakonec jistě dobrou reklamou podniku bude i to, že mnozí zaměstnanci zde pracují více jak 10 let, podnik se udržel i v těžkých dobách a ve vedení jsou profesionálové v oboru manželé Szenkovi, kteří restauraci vedou už 24 let!

Pokud jste ještě v Jinočanech nebyli, určitě se tam vypravte. Od metra Stodůlky se tam pohodlně dostanete po cyklostezce podél Poncarovi ulice ( 5km). Z metra Zličín tam jezdí autobus 309,310, z metra Luka 352, nebo zvolte romantickou výpravu vláčkem do Jinočan. Udělejte si rezervaci předem!

www.mlynskydomov.cz, tel: 257 960 420

Mapa

Další akce v okolí

Nučický Kahan 2023 - Nučice

12.10.2023 - 14.10.2023
Lidový dům Nučice

Ochotnický spolek ŽUMPA z Nučic vás srdečně zve na desátý jubilejní ročník přehlídky amatérských divadel NUČICKÝ KAHAN.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 28. září

Dnes má svátek Václav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete