Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Branické ledy - Praha

01.02.2020 Praha

Branické ledy jsou jednou ze soutěží, které klub pořádá. I když jsou co do publicity trošku ve stínu populárnějšího vánočního Memoriálu Alfreda Nikodéma, sportovní náročností se mu přinejmenším vyrovnají.

Adresa a kontaktní informace

Věnujeme se kondičnímu otužování i sportovnímu zimnímu plavání. Naši členové mohou celoročně trénovat ve Vltavě v Praze-Braníku. Zúčastňujeme se aktivně plaveckých soutěží Českého poháru zimního plavání i Českého poháru dálkového plavání.


Sami pořádáme pravidelně tři oficiální soutěže v zimním plavání. Vedle Branických ledů je to nejprestižnější a nejstarší otužilecká soutěž Memoriál Alfreda Nikodéma. Ten se každoročně pořádá na 2. svátek vánoční ve Vltavě před Národním divadlem.


Dále v posledních letech pravidelně pořádáme ve venkovním, nevyhřívaném bazénu Plaveckého stadiónu Podolí Mistrovství ČR v zimním plavání v prsařském způsobu.

 

18. ročník soutěže otužilců ve Vltavě


9. ročník Memoriálu Ladislava Nicka

 

Více info

Další akce v okolí

Příměstský tábor Bike Camp 2025 - P…

11.08.2025 - 15.08.2025
Výstaviště Praha 7

Týden plný cyklistiky, výzev a nových přátelství – přesně to čeká účastníky příměstského tábora Bike Camp, který…

Reprezentační královský košt 2025 -…

14.08.2025 - 14.08.2025
Praha

Pultová degustace 324 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2025 a bohatý raut.

Královský košt 2025 - Praha

15.11.2025 - 15.11.2025
Praha

Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 10. červenec

Dnes má svátek Libuše / Amálie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete