Statistika našeho portálu

  • 95 229 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

BRODexpo 2015 navazuje na úspěšné ročníky

09.10.2015 - 10.10.2015 Uherský Brod

BRODexpo 2015: ZDRAVÍ, KRÁSA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a VOLNÝ ČASJiž třetí ročník veletrhu především uherskobrodských firem BRODexpo 2015 se koná ve dnech  9. a 10. října.  Po dvou úspěšných ročnících na téma "PRŮMYSL"a "DŮM, BYT, ZAHRADA" organizátoři této akce – město Uherský Brod, Dům kultury a o.s. Uherskobrodští patrioti - zvolili pro letošek základní nosnou myšlenku, která se týká bezprostředně…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

BRODexpo 2015: ZDRAVÍ, KRÁSA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a VOLNÝ ČAS

Již třetí ročník veletrhu především uherskobrodských firem BRODexpo 2015 se koná ve dnech  9. a 10. října.  Po dvou úspěšných ročnících na téma "PRŮMYSL"a "DŮM, BYT, ZAHRADA" organizátoři této akce – město Uherský Brod, Dům kultury a o.s. Uherskobrodští patrioti - zvolili pro letošek základní nosnou myšlenku, která se týká bezprostředně každého z nás, a to téma: "ZDRAVÍ, KRÁSA, ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL a VOLNÝ ČAS".

Slavnostní zahájení veletrhu se koná v pátek 9. října v 10 hodin před Domem kultury. Pak už návštěvníci nebudou vědět, kam se dřív zajít podívat, co nejdříve vyzkoušet či co napřed ochutnat.

Ve všech podlažích Domu kultury i na prostranství před ním se bude prezentovat více než šedesát firem a škol.Každý příchozí si zde najde něco zajímavého pro sebe. Záleží jen na něm, čemu dá přednost. Hned v přízemí je umístěn pavilon "Zdraví". Můžete se zde např. seznámit s prací zkušené fyzioterapeutky z Městské nemocnice s poliklinikou, nechat se vyšetřit přístrojem Supertronic či se poradit o zdravém životním stylu a hubnutí. Bude zde možnost nechat si změřit tlak, tep, BMI a seznámit se s ukázkami arteterapie, muzikoterapie a nutričním poradenstvím.

Ve foyeru má své místo pavilon "Volný čas". Najdete tu nabídku různého sportovního vybavení, ale i představení RC modelů letadel, aut, vrtulníků a lodí. V tomto sektoru na vás také čeká prezentace naučných stezek okolím Uherského Brodu.

Velký sál bude věnován "Kráse". Především pro dámy jsou připraveny ukázky galvanoterapie obličeje i těla, masáží, nehtového designu, líčení, ukázky cvičení na různých přístrojích a účesové tvorby. Představí se také firma vyrábějící luxusní českou kosmetiku, která nabídne vizážistickou poradnu a ukázky výroby rtěnek. Zajímavé budou jistě ukázky výroby korzetů, svatebních šatů nebo konzultace vhodného střihu a barev oblečení pro každou postavu.

Malý sál bude sloužit přednáškám. V pátek se budou konat přednášky na téma duševního zdraví, péče o zvířata, výživě při sportu či nemoci a zakončí je kulinářská show 1. vegetariánské restaurace v Uherském Brodě. V sobotu se můžete těšit na přednášky o potravinách, včelaření, hubnutí a kouzelnickou produkci.

Zrcadlový sál bude po oba dny nabízet ukázky různých druhů cvičení od pilates přes jógu, kruhový trénink až po cvičení na overballech.

V kavárně budou ochutnávky zdravých potravin, kávy, domácích limonád a dezertů.

Na hlavním pódiu se budou konat módní přehlídky. Můžete se těšit na přehlídku spodního prádla, svatebních šatů, korzetů a retro přehlídku. Přitažlivá bude určitě i kadeřnická show.

BRODexpo 2015 nabízí také řadu doprovodných programů jako den otevřených dveří v kině Máj, sběratelskou burzu, jízdu vláčkem, výstavu a ochutnávku fairtradových potravin, řadu soutěží, aukci pro zvířecí útulek, geocaching aj.

Součástí programu je také řada atrakcí. Určitě si nenechejte ujít předvádění dronů na terase, výstavu modelové železnice, simulátory účinku drog a alkoholu, simulátor pocitů schizofrenika, trenažér lyžování nebo florbalové hřiště.

Podrobný program akce BRODexpo 2015 najdete na www.ub.cz nebo na facebookovém profilu akce.

 Srdečně vás zveme 9. a 10. října 2015 do Uherského Brodu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 13. květen

Dnes má svátek Servác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete