Statistika našeho portálu

  • 94 516 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

BRuNO family park

28.11.2015 Brno

Sobotu 28.11.2015 se v Brně-Slatině otevře nové unikátní herní centrum pro děti i rodiče BRuNO family park. V rámci zábavního programu pro děti vystoupí kouzelník, taneční skupina, klaun a další.Herní centrum BRuNO family park nabídne přes 40 atrakcí s výraznou dominantou prosklené vyhlídky ve výšce 22 m, podzemních chodeb nebo plovoucích lodiček. Kromě aktivního pohybu děti budou v centru…

Adresa a kontaktní informace

Sobotu 28.11.2015 se v Brně-Slatině otevře nové unikátní herní centrum pro děti i rodiče BRuNO family park. V rámci zábavního programu pro děti vystoupí kouzelník, taneční skupina, klaun a další.

Herní centrum BRuNO family park nabídne přes 40 atrakcí s výraznou dominantou prosklené vyhlídky ve výšce 22 m, podzemních chodeb nebo plovoucích lodiček. Kromě aktivního pohybu děti budou v centru rozvíjet svoji zručnost, fantazii a kreativitu ve výtvarné dílně, v počítačovém studiu nebo dramatickém ateliéri. Součástí herního komplexu jsou dvě rodinné restaurace a dětské narozeninové salónky.

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Brno

27.11.2020 - 27.11.2020
Brno

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Koncert The Best of Roxette - Brno

01.12.2020 - 01.12.2020
Brno

Tribute to Marie Fredriksson se symfonickým orchestrem poprvé v ČR Kultovní švédské poprockové duo ROXETTE na konci 80.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 24. listopad

Dnes má svátek Emílie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete