Statistika našeho portálu

  • 97 918 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Budyňský poutník 2013

02.08.2013 - 04.08.2013 Budyně nad Ohří

Folk a country festival v krásném prostředí vodního hradu Budyně nad Ohří s tradiční budyňskou poutí.2. - 4. srpna proběhne na nádvoří vodního hradu v Budyni nad Ohří již 19. ročník folk a country festivalu Budňský poutník 2013 Jako každoročně začínáme v pátek v 19.30 Country bálem s kapelou Mašinka, tanečníky Lucarino Dance z DNS Čížkovice, TO Bílý zajíc z Libochovic a tombolou.Pokračujeme…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Folk a country festival v krásném prostředí vodního hradu Budyně nad Ohří s tradiční budyňskou poutí.
2. - 4. srpna proběhne na nádvoří vodního hradu v Budyni nad Ohří již 19. ročník folk a country festivalu Budňský poutník 2013 Jako každoročně začínáme v pátek v 19.30 Country bálem s kapelou Mašinka, tanečníky Lucarino Dance z DNS Čížkovice, TO Bílý zajíc z Libochovic a tombolou.

Pokračujeme sobotním festivalovým programem od 13.00, kde se můžete těšit na písničkáře a kapely: Taxmeni, Schovanky, Žalman a spol; Petr Kocman a PK Band, Jindra Kejak, Honza Vyčítal a Greenhorns, St. Johny & Ch. Slavík, Nezmaři, Pepa Štross a syn, Stráníci, Jitka Vrbová a Standa Chmelík, Jirka Holoubek Trio a další. 

V nedělní pouťový den festival zakončíme módní přehlídkou Svatebního salónu Rubín se společenskými a svatebními šaty "prokládaný" koncertem tanečního orchestru BONUS.

Festival pořádá Město Budyně nad Ohří, Nadace historické a kulturní dědictví regionu Budyně nad Ohří a MPZ Agency Roudnice nad Labem.
 
 
Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 3. červenec

Dnes má svátek Radomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete