Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Bylinkové slavnosti - Čejkovice

01.09.2013 Čejkovice

Nenechte si ujít Čejkovické bylinkové slavnosti 2013!Také letos 1.9. od 11.00 bychom vás rádi přivítali u otevřených vrat Sluneční brány, abychom mohli společně oslavit další úspěšný rok.Společně s námi můžete přivítat nadcházející čajovou sezonu a nahlédnout na celý proces výroby čajového sáčku od výkupu bylinek až po jeho balení do krabiček.V našem bylinkovém království budete mít v tento den…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Čejkovické bylinkové slavnosti 2013!

Také letos 1.9. od 11.00 bychom vás rádi přivítali u otevřených vrat Sluneční brány, abychom mohli společně oslavit další úspěšný rok.

Společně s námi můžete přivítat nadcházející čajovou sezonu a nahlédnout na celý proces výroby čajového sáčku od výkupu bylinek až po jeho balení do krabiček.

V našem bylinkovém království budete mít v tento den možnost zdarma ochutnat mnoho výrobků SONNENTOR,

zvláště bylinkových a ovocných biočajů, koření, pomazánek a dalších specialit, a nasát vůně linoucí se z našich skladů s více jak stovkou různých bylinek a koření. Nadto vám naše pěstitelka paní Kubišová zdarma připraví malý balíček sypaného čaje pro vás na míru.

Nedělní akcí vás bude provázet pestrý kulturní program pro děti i dospělé. Máte se opravdu na co těšit!

Varmužova cimbálová muzika, divadelní představení pro děti Báry Seidlové a devčat Zbytovských, posezení s našimi sedláky, přednáška o zdravém životním stylu a zdravém stravování paní Margit a další odborné přednášky, setkání přátel facebooku SONNENTOR Čejkovice se zakladatelem SONNENTORU Johannesem Gutmannem a všudypřítomná vůně máty, meduňky, citronové trávy – to vše vás čeká společně se stovkami bylinek a koření. Budete mít možnost nakoupit nejen produkty SONNENTOR včetně novinek, ale také další výrobky, jako je biopečivo, biokosmetika a biovíno. Pivovar z Bzence nám namíchá Sluneční bylinkové pivo s využitím bylinek SONNENTOR a restaurace zdravého životního stylu Rebio z Brna připraví skvělý oběd. S šéfkuchařem Rebia si zagrilujete a přímo na místě budete mít možnost sledovat, jak je jednoduché vegetariánské biopokrmy připravit. Kromě divadla máme pro děti na louce u výrobní haly nachystán hrnčířský kruh, přírodně naučnou stezku vedenou místním sdružením Brontosaurus a další atrakce. Základnu pro rodiče jsme umístili u louky, aby maminky a tatínkové mohli neustále udržovat kontakt s dětmi, ale přesto si také vychutnali svou biokávu nebo biočaj v příjemném prostředí nedaleké férové kavárny.

Letošní slavnosti budou provoněny kávou Vídeňské pokušení. Do nikaragujských pralesů a kávových plantáží se ponoříte v rámci prohlídky výrobních hal. S koncem slavností se můžete těšit na štěstí v podobě výhry v tombole.

Vstupné v podobě tombolového lístku je již tradičně zdarma, stejně jako vstup do sousedících starodávných Templářských sklepů.

Čejkovickým bylinkovým slavnostem v sobotu předchází další tradiční čejkovická akce. Místní vinaři otevřou své sklepy. Do svých kalendářů si tedy poznamenejte sobotu 31. srpna - Den otevřených sklepů (více na www.vinozcejkovic.cz) a neděli 1. září - Čejkovické bylinkové slavnosti.

Srdečně va´s zve ty´m čejkovicke´ho SONNENTORU.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 30. září

Dnes má svátek Jeroným

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete