Statistika našeho portálu

  • 97 893 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Kalendář akcí

Zobrazuji výsledky 51 - 60 z celkem 89

SOČR: Benjamin hraje Brittena - Praha

30.01.2023 Praha

pondělí 30. 1. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Benjamin Britten: Americká předehra Benjamin Britten: Koncert pro klavír a orchestr, op. 13 William Walton: Symfonie č. 1 b moll Jessica Cottis dirigentka Benjamin Grosvenor klavír

SOČR: S Robertem Jindrou na přelomu století - Praha

06.02.2023 Praha

pondělí 6. 2. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Gustav Mahler: Blumine Alban Berg: Sedm raných písní Otakar Ostrčil: Symfonie A dur, op. 7 Robert Jindra dirigent Jana Kurucová mezzosoprán

SOČR: Kopatchinskaja hraje Ligetiho - Praha

13.02.2023 Praha

pondělí 13. 2. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum György Ligeti: Concert Românesc György Ligeti: Koncert pro housle a orchestr György Ligeti: Lontano Béla Bartók: Podivuhodný mandarín, suita z baletu Petr Popelka dirigent Patricia Kopatchinskaja housle

SOČR: Wagnerovy písně s Markétou Cukrovou - Praha

16.02.2023 Praha

čtvrtek 16. 2. 2023 | 19.30 hodin | Anežský klášter Paul Hindemith: Koncert pro dřevěné dechové nástroje, harfu a orchestr Richard Wagner / Hans Werner Henze: Wesendonck-Lieder Dmitrij Šostakovič: Komorní symfonie, op. 110a Robert Jindra dirigent Markéta Cukrová mezzosoprán Robert Heger flétna Zdeněk Rys hoboj Lukáš Dittrich…

SOČR: Jubilanti čeští v podání žen šesti - Praha

20.02.2023 Praha

pondělí 20. 2. 2023 | 19.30 hodin | Studio 1 Duo Spinea Jaroslava Čiháková Tajanovská hoboj, anglický roh Ivana Švestková Dohnalová harfa Quarteto Harmonico Ludmila Waldmann Pavlová housle | Miriam Magdalena Haniková housle Anežka Lada Jiráčková viola | Dora Hájková violoncello

SOČR: Bavouzet hraje Ravela - Praha

13.03.2023 Praha

pondělí 13. 3. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum veřejná generální zkouška v 9.30 hodin Arvo Pärt: Silhouette, hommage à Gustave Eiffel Maurice Ravel: Koncert pro klavír a orchestr G dur Ernest Chausson: Symfonie B dur, op. 20 Robert Jindra dirigent Jean-Efflam Bavouzet klavír

SOČR: Rachmaninova Druhá - Praha

20.03.2023 Praha

pondělí 20. 3. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Krzysztof Penderecki: Polonaise Fryderyk Chopin: Andante spianato et grande polonaise brillante Sergej Rachmaninov: Symfonie č. 2 e moll, op. 27 Marek Šedivý dirigent Ryan Martin Bradshaw klavír

SOČR: Daleko široko - Praha

27.03.2023 Praha

pondělí 27. 3. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum veřejná generální zkouška v 9.30 hodin Jiří Kadeřábek: Daleko široko, světová premiéra nového díla na objednávku SOČRu Franz Schubert: Symfonie C dur „Velká“ Alexander Liebreich dirigent Pražský filharmonický sbor Lukáš Vasilek sbormistr Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu Věra…

SOČR: Tristan a Isolda - Praha

03.04.2023 Praha

pondělí 3. 4. 2023 | 19.30 hodin | Rudolfinum Richard Wagner: Tristan a Isolda, I. jednání Petr Popelka dirigent Michael Weinius Tristan, tenor Elisabeth Teige Isolda, soprán Christoph Pohl Kurnewal, baryton Christina Bock Brangäne, mezzosoprán Petr Nekoranec Mladý námořník, tenor Pražský filharmonický sbor Lukáš Vasilek…

SOČR: Sólo pro klarinet a violu - Praha

13.04.2023 Praha

čtvrtek 13. 4. 2023 | 19.30 hodin | Anežský klášter Ondřej Kukal: Clarinettino pro klarinet a smyčcový orchestr Béla Bartók: Divertimento pro smyčcový orchestr Zbyněk Matějů: Virus, koncert pro violu a komorní orchestr, světová premiéra skladby na objednávku SOČRu Pavel Šnajdr dirigent Lukáš Dittrich klarinet Jitka Hosprová viola

Kategorie

čtvrtek 30. červen

Dnes má svátek Šárka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete