Statistika našeho portálu

  • 95 478 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Čarodějnice - Vrbno pod Pradědem

27.04.2013 Vrbno pod Pradědem

V den, kdy se všude v okolí pálí čarodějnice a praskají ohýnky, připravili Spolek Přátelé Vrbenska, turisté a hasiči pro všechny čarodějnice, děti a příznivce zcela novou akci Čarohrátky na koštěti. Uskuteční se v areálu Zámečku Grohmann ve Vrbně pod Pradědem v sobotu 27. dubna od 14 hodin.Zámeček Grohmann ve Vrbně pod Pradědem očekává přílet a přivítání jesenických čarodějnic, které provede…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámeček Grohmann ve Vrbně pod Pradědem
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Bruntál
Obec
Vrbno pod Pradědem

Fotogalerie k článku

V den, kdy se všude v okolí pálí čarodějnice a praskají ohýnky, připravili Spolek Přátelé Vrbenska, turisté a hasiči pro všechny čarodějnice, děti a příznivce zcela novou akci Čarohrátky na koštěti. Uskuteční se v areálu Zámečku Grohmann ve Vrbně pod Pradědem v sobotu 27. dubna od 14 hodin.

Zámeček Grohmann ve Vrbně pod Pradědem očekává přílet a přivítání jesenických čarodějnic, které provede nejstarší čarodějnice ze Zámecké hory. Ta všem čarodějkám rozdá letecké průkazky a čarodějnický glejt, do kterých budou sbírat pět soutěžních razítek.

"Kdo tyto úkoly nesplní, nebude mu povolen odlet domů. Za každou splněnou disciplínu čarodějnice dostanou jeden "zlaťák". Po setmění se všechny čarodějnice podle zvyku upálí a tím uvítáme konečně jaro. Děti v maskách dostanou od pořadatelů špekáček k opékání na hranici," řekl předseda Spolku Přátelé Vrbenska Karel Michalus.

Ve vrbenském atriu Zámečku Grohmann bude připraveno zahradní občerstvení a pobaví vás hudební skupina Modulor z Bruntálu. "Mezi občerstvení bude pro děti zajištěný i prodej cukrové vaty a popcornu. Děti v maskách od nás obdrží špekáček k opečení," dodal Michalus.

Celá akce je financována Spolkem Přátelé Vrbenska a podpořena grantem města Vrbna pod Pradědem.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Škrhola a lotři ze mlýna - Jiříkov

19.06.2021 - 20.06.2021
Hrad Sovinec

Na HRADĚ SOVINCI se bude konat 19-20.6 2021 tradiční akce Škrhola a lotři ze mlýna, Šermířský víkend na hradě, Oblíbená…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete