Statistika našeho portálu

  • 101 433 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Casting Miss Czech Republic 2024 - Zlín

22.09.2023 Zlín

Využít příležitost a vstoupit do světa modelingu budou mít v pátek 22. září dívky, které se přihlásí do castingu dalšího ročníku soutěže Miss Czech Republic. Jeho zlínské kolo se uskuteční v hlavní galerii obchodního a zábavního centra od 17 hodin. Připravený je i pestrý doprovodný program, který bude moderovat Eva Decastelo.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zlaté jablko
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Miss Czech Republic otevírá soutěž krásy pro rok 2024, a to castingy po celém Česku. Ve Zlíně nabídne šanci zazářit dívkám ve věku od 17 do 25 let v pátek 22. září v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko. Ty nejlepší pak mohou postoupit až do celorepublikového finále. V něm se bude bojovat o reprezentaci na největších světových soutěžích krásy v čele s Miss World. Vítězka finále také získá roční pronájem bytu v Praze, roční pronájem luxusního automobilu a pracovní kontrakt.

Kromě castingu je připravený také program pro diváky. Těšit se mohou na pěvecké vystoupení muzikálového zpěváka Martina Schreinera, který se účastnil také pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Castingem navíc provede známá moderátorka Eva Decastelo.

V porotě zasednou kreativní ředitel soutěže Sam Dolce, Justýna Zedníková, Karolína Surý, Natálie Kočendová, Hana Dědková, fotograf Petr Huser a další.

Registrace na casting se bude konat od 14:30 do 16:15 hodin, casting samotný potom začíná v 17 hodin. Poprvé v historii se mohou castingu zúčastnit i dívky, které hledají stálou práci nebo práci na částečný úvazek, chtějí se stát hosteskou nebo modelkou, ale nesplňují kritéria soutěže krásy. Na casting mohou přijít i zájemci stát se členkou nebo členem Miss Factory, kde získají pracovní nabídky šité přímo na míru každého z nich.

Pro účast na castingu Miss Czech Republic je, kromě trochy odvahy a sympatického vzhledu, nutné mít s sebou občanský průkaz, boty na jehlovém podpatku, černé kalhoty nebo džíny, outfit na představení a koktejlové šaty nebo overal.

Další informace na www.zlatejablko.cz a www.missczechrep.cz

Mapa

Další akce v okolí

31. Veletrh STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMO…

21.03.2024 - 23.03.2024
Zlín

31. ročník veletrhu stavebnictví a vytápění, domova a zahrady

9. Ročník festivalového půlmaratonu…

02.06.2024 - 02.06.2024
nám. T. G. Masaryka…

Festivalový půlmaraton je největší běžecká akce ve Zlínském kraji, která stala již tradiční součástí doprovodného…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 8. prosinec

Dnes má svátek Květoslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete