Statistika našeho portálu

  • 93 002 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Casting modeling v Centru Černý Most nebo v Centru Chodov

02.04.2019 - 14.04.2019 Praha

Zájemci o kariéru ve světě modelingu mají jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019. Přijďte 2. dubna do Centra Černý Most nebo 14. dubna do Centra Chodov a probojujte se mezi světovou elitu, jako se to loni povedlo Marii Sýkorové a Martinu Burianovi! Soutěž je určena slečnám ve věku 13–21 let s výškou nad 170 cm a chlapcům ve věku 15–23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy. Účastníci absolvují vstupní pohovor a dostanou dárky od partnerů akce.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum Černý Most
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Castingy se budou konat ve dnech od 1. do 15. dubna v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Denisa Dvořáková, světová vítězka Elite Model Look 2006, provede účastníky jako ambasadorka také castingy v  Centru Chodov před prodejnou Peek & Cloppenburg a v Centru Černý Most na Central Plaza. Právě odsud vzešla loňská finalistka Marie Sýkorová. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield tímto způsobem přispívá ke splnění snu ambiciózních mladých dívek a chlapců, a potvrzuje tak, že její obchodní domy jsou nejen místy, kde se dá pohodlně nakupovat a užít si prostřednictvím různých tematických akcí zábavu, ale také místy, kde se konají důležité akce s celospolečenským přesahem.

 

V Centru Černý Most 2. dubna v rámci akce vystoupí také populární indie-popová skupina Lake Malawi, která aktuálně reprezentuje Českou republiku na evropské hudební soutěži Eurovize. Pódium jí bude patřit při čtvrthodinových vstupech cca od 15:45 a 17:00. V Centru Chodov zase 14. dubna vystoupí český hudebník Thom Arthway. Během všech castingů bude probíhat například losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a dalších značek od experta na krásu e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.cz. Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, které se bude konat v červnu. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 36. ročník světového finále Elite Model Look.

 

Odborníci od Schwarzkopf na castinzích mj. poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost. Modelky agentury Elite Model Management Prague předvedou nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2019 – Schwarzkopf Looks. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf. Organizátorem soutěže v ČR je agentura Elite Prague. Generálním partnerem soutěže je Schwarzkopf a mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, magazín ELLE, JCDecaux a FashionTV Czech&Slovak.

 

Více informací je k dispozici na stránkách Center: www.centrumcernymost.cz a www.centrumchodov.cz.

 

O soutěži Elite Model Look:

Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů. Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014) či Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016).

 

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 730 000 EUR. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

Další akce v okolí

Zábavné Velikonoce v Monkey's Gym -…

29.03.2020 - 05.04.2020
Monkey´s Gym

Zábavné tvoření velikonočních dekorací, diskotéka s opičkou Lolou, a především veselá pomlázka – tak bude vypadat…

Online divadlo NoD u vás na gauči -…

30.03.2020 - 05.04.2020
Praha

Protože teď do našeho divadla nemůžou chodit diváci, postavili jsme v něm livestream studio, ze kterého budeme od 23.…

Online Kruhový trénink / HIIT - cel…

04.04.2020 - 10.04.2020
Praha

Nemůžeme ven, nemůžeme se scházet, ale to neznamená, že přestaneme cvičit!

Strollering® Závody kočárků - Praha

05.04.2020 - 05.04.2020
park Ladronka

Již 9. ročník se uskuteční tradičně ve STEJNÝ DEN (5. dubna 2020), ve STEJNOU HODINU (15hod), PO CELÉ ČR ve 21 městech…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

neděle 5. duben

Dnes má svátek Miroslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete