Statistika našeho portálu

  • 95 199 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Celosvětová premiéra divadelní hry Notes Alberta Graye

21.03.2013 Mariánské Lázně

Je nám potěšením pozvat Vás na oficiální premiéru hry Notes Alberta Graye v podání divadelního souboru GOA Mariánské Lázně. Celý rok jsme pilně zkoušeli, tvořili a vymýšleli za jediným záměrem: poskytnout vám zážitek, na který do smrti nezapomenete. Není na nás rozhodnout, zda-li se nám to povedlo, nebo ne, ale můžeme Vás bez výčitek a s čistým svědomím ujistit, že se máte na co těšit!Začátek…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Je nám potěšením pozvat Vás na oficiální premiéru hry Notes Alberta Graye v podání divadelního souboru GOA Mariánské Lázně. Celý rok jsme pilně zkoušeli, tvořili a vymýšleli za jediným záměrem: poskytnout vám zážitek, na který do smrti nezapomenete. Není na nás rozhodnout, zda-li se nám to povedlo, nebo ne, ale můžeme Vás bez výčitek a s čistým svědomím ujistit, že se máte na co těšit!

Začátek představení: 19:30 hod.

Život Alberta Graye není nikterak zajímavý. O ten však ve hře Notes Alberta Graye nejde. S Albertem se setkáváme ve chvíli, kdy je výhružkami donucen napsat filmový scénář, a to za jeden večer. Ve chvíli, kdy se pero dotkne jeho užmoulaného notesu, vzniká nový svět, ponuré San Francisco z roku 1930 s hlavním hrdinou Charlie Emersonem, soukromým detektivem. Situace se komplikuje v okamžiku, kdy Albert usne a probudí se ve svém vlastním příběhu. Aby toho nebylo málo, do děje vstupuje tajemně šílená a šíleně tajemná Silvia B. se svojí famílií, která se nezastaví před ničím.

hrají: Jan Pipta, Jakub Roman, Nikola Turková, Zuzana Závalská, Eva Koreisová, Filip Mikolášek, Alice Tyrychtrová, Jakub Krejčí a neviditelná žena vstupné za 70 korun autor: Jakub Roman režie: Zuzana Závalská http://notesalbertagraye.wz.cz/

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Příměstský in-line kemp s angličtin…

02.08.2021 - 06.08.2021
DDM Dráček

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Marián…

09.08.2021 - 13.08.2021
DDM Dráček

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 6. květen

Dnes má svátek Radoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete