Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Česká Miss - Olympia Brno

21.11.2012 Brno

"Proměňte i vy svůj sen ve skutečnost", takto láká v kampani úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská dívky k účasti v novém ročníku jediné soutěže krásy.Sama moc dobře ví, že vítězstvím vše teprve začíná. Dívkám se otevírá nový svět. Reprezentují naši zemi na mezinárodních soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth. Mají příležitost studovat na prestižních zahraničních školách. A pozor!…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Olympia Brno, U Dálnice 777, Modřice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

"Proměňte i vy svůj sen ve skutečnost", takto láká v kampani úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská dívky k účasti v novém ročníku jediné soutěže krásy.

Sama moc dobře ví, že vítězstvím vše teprve začíná. Dívkám se otevírá nový svět. Reprezentují naši zemi na mezinárodních soutěžích Miss Universe, Miss World a Miss Earth. Mají příležitost studovat na prestižních zahraničních školách. A pozor! Letošní absolutní vítězku, Českou Miss 2013, čeká kontrakt v hodnotě 1 000 000 Kč.

Aby si dívky mohly splnit svůj sen, stačí udělat jediné. Přihlásit se na některý z castingů nového ročníku České Miss 2013. To mohou udělat prostřednictvím webových či facebookových stránek. Neudělají ale chybu, když přijdou na casting přímo, bez předchozí registrace. Castingová kola se, podobně jako v loňském roce, budou konat v obchodních centrech ve 14 krajských městech.

Na casting se mohou slečny a dívky narozené od 1. listopadu 1988 do 1. února 1994 včetně registrovat již nyní. Tři nejlepší z každého kraje postoupí a zúčastní se tak semifinálového klání. Na prvním pražském castingu 10. listopadu v Centru Chodov budou mít dívky dvojnásobnou šanci, porota pouze na tomto castingu vybere šest dívek, které postoupí do semifinále. Právě na něm se 11. prosince rozhodne, která z dívek postoupí mezi čtrnáct šťastných finalistek, které se budou na svůj velký den připravovat na soustředění na Filipínách.

"Každý rok se snažíme přijít s něčím novým, neokoukaným", usmívá se ředitelka soutěže Česká Miss Michaela Maláčová. Česká Miss 2013 získá nejen korunku královny krásy, ale především kontrakt v hodnotě jednoho milionu korun. Tato exkluzivní smlouva obsahuje pracovní kontrakt garantovaný agenturou M Marketing včetně stipendia Nadace Zdeňka Bakaly na vybrané studium.
O tom, která z dívek získá korunku královny krásy a s ní i titul Česká Miss 2013 se rozhodne 23. 3. 2013 v Hudebním divadle v Karlíně. Moderátorem tohoto jedinečného večera se stane ostřílený profesionál Libor Bouček.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Potulný dělník - Festival poesie - …

23.10.2020 - 25.10.2020
Unleaded coffee

Letošní jubilejní 20. ročník se koná od 23.–24. října v klubu Unleaded Coffee na Hebyšce.

Noc vědců - Brno

27.11.2020 - 27.11.2020
Brno

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Psychopat je také člověk? - Brno

21.10.2020 - 21.10.2020
Brno-město

Pro velký zájem přidáváme ještě jednu přednášku psychologa Radka Pěkného, na které získáte systematický přehled…

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

22.10.2020 - 22.10.2020
Kobližná 4

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra. Hudebně poetické pásmo Divadla hudby a poezie Agadir.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete