Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Česká Suzuki asociace - Praha

15.07.2018 Malostranské nám. 258/13, 118 00 Malá Strana

HOUSLOVÝ KONCERT DĚTÍ, nejen pro děti...Koncert se koná v neděli 15. 7. od 14 hodin v sále Martinů v prostorách HAMU.Více než 40 dětí, ve věku od 4 do 15 let z  České republiky, Polska, Velké Británie, Švýcarska, Belgie, USA a Malajsie společně zahraje skladby Suzukiho, Dvořáka, Vivaldiho, Brahmse a české lidové písně. Vystoupení se koná v rámci 1. mezinárodního Suzuki houslového workshopu v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Malostranské nám. 258/13, 118 00 Malá Strana
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

HOUSLOVÝ KONCERT DĚTÍ, nejen pro děti...
Koncert se koná v neděli 15. 7. od 14 hodin v sále Martinů v prostorách HAMU.
Více než 40 dětí, ve věku od 4 do 15 let z  České republiky, Polska, Velké Británie, Švýcarska, Belgie, USA a Malajsie společně zahraje skladby Suzukiho, Dvořáka, Vivaldiho, Brahmse a české lidové písně.

Vystoupení se koná v rámci 1. mezinárodního Suzuki houslového workshopu v Praze, který se koná 13. - 15. července 2018 v prostorách Hudební a taneční fakulty Akademie múzických umění v Praze.
Workshop je doplněn o bohatý doprovodný program určený pro rodiče, zájemce o Suzukiho metodu či milovníky hudby.

Vstup na koncert je volný.

Suzukiho metoda výuky hudby je postavena na stejných principech, na jakých se dítě naučí svůj mateřský jazyk – poslechem a nápodobou. Děti již od 3 let mohou začít na modelech houslí z papíru, poté, co po krátké době zvládnou správný postoj a držení houslí, přejdou ke skutečnému nástroji. Každé dítě se učí ve svém vlastním tempu. Výuka je koncipována formou individuálních a skupinových lekcí doplněných o četná koncertní vystoupení. Děti mohou sdílet lásku k hudbě a radost z dosažených dovedností a přirozeně se tak motivují k cvičení a dalšímu zdokonalování. Metoda vychází ze zásadního poselství zakladatele "každý se může naučit hrát na nástroj".

Česká Suzuki asociace (ČSA), je součástí Evropské Suzuki Asociace (ESA) pod záštitou Mezinárodní Suzuki Asociace (ISA). Posláním Asociace je rozvíjet a šířit vzdělávací hudební metodu a filozofii japonského pedagoga Shinichi Suzukiho. ČSA je jedinou organizací v České republice, které je uděleno právo k užívání jména a značky "Suzuki".


Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete