Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Českolipské ozvěny Ekofilmu 2018 - Česká Lípa

03.03.2018 - 14.04.2018 Česká Lípa

Patříte k milovníkům přírody a zajímají Vás její problémy? Trápí Vás lhostejnost Vašeho okolí k problémům přetvářejících naši zelenou planetu na průmyslové centrum zahlcené odpadky? Chcete se dozvědět o možných nápravách tohoto nelichotivého stavu, který snad nevidí jen někteří z pyšných domácích politiků? Pak si nenechte ujít "Českolipské ozvěny Ekofilmu", které se každoročně konají v návaznosti…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Patříte k milovníkům přírody a zajímají Vás její problémy? Trápí Vás lhostejnost Vašeho okolí k problémům přetvářejících naši zelenou planetu na průmyslové centrum zahlcené odpadky? Chcete se dozvědět o možných nápravách tohoto nelichotivého stavu, který snad nevidí jen někteří z pyšných domácích politiků? Pak si nenechte ujít "Českolipské ozvěny Ekofilmu", které se každoročně konají v návaznosti na oblíbený festival Ekofilm.

Co zde uvidíte

Ekofilm je nejstarším filmovým festivalem svého druhu v Evropě, který upozorňuje na problematiku životního prostředí již od roku 1974. Skládá se z několika filmových projekcí, které informují diváky o aktuálním stavu přírody a životního prostředí po celém světě.

V České Lípě máte již několikátým rokem možnost shlédnout vybrané oceněné snímky z ostravského festivalu, které zprostředkovávají divákům možnost zamýšlet se nad současným stavem přírodního a kulturního dědictví. Bez přehánění se s Ozvěnami Ekofilmu podíváte na všechny kontinenty naší planety a ještě k tomu budete moci přispět na dobrou věc. Vstupné je totiž dobrovolné a příspěvky jsou používány na činnost Informačního centra ADRA pro rodiny ve finanční nouzi.

Vyjde-li Vám čas a budete-li mít chuť, těšíme se na Vás při dalším ročníku tohoto stále navštěvovanějšího festivalu.

Českolipské ozvěny Ekofilmu 2018

Promítání

Každou sobotu vždy od 17:00 hod. budou v pobočce ADRA v České Lípě následující filmy: 3. 3. Dívka a tajfuny 10. 3. Moře života 17. 3. Pohyby 24. 3. Malí supermani 31. 3. Nesmrtelný les 7. 4. Problém 14. 4. Megeti

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Adventní trhy 2022 - Česká Lípa

02.12.2022 - 06.12.2022
Vlastivědné muzeum a…

Vánoční atmosféra, kvalitní rukodělné výrobky, chutné občerstvení, báječný doprovodný program.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete