Statistika našeho portálu

  • 96 242 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Československý jazzový festival 2018 - Přerov

25.10.2018 - 27.10.2018 Přerov

Vyzýváme všechny fanoušky tradiční jazzové hudby k účasti na oblíbeném "Československém jazzovém festivalu", konaném již více než třicet let v moravském městě Přerově. Autentický zážitek z několika koncertů ještě zvyšuje místo konání akce, kterým je prostor Městského domu Přerov v Kratochvílově ulici. Na stejném místě můžete s dostatečným předstihem i zakoupit vstupenky na tuto výjimečnou akci.Na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městský dům, Kratochvílova 1, Přerov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Přerov

Fotogalerie k článku

Vyzýváme všechny fanoušky tradiční jazzové hudby k účasti na oblíbeném "Československém jazzovém festivalu", konaném již více než třicet let v moravském městě Přerově. Autentický zážitek z několika koncertů ještě zvyšuje místo konání akce, kterým je prostor Městského domu Přerov v Kratochvílově ulici. Na stejném místě můžete s dostatečným předstihem i zakoupit vstupenky na tuto výjimečnou akci.

Na co se můžete těšit

Divákům a posluchačům se v rámci festivalu představují kapely špičkových sólistů, renomovaní jazzmani, zkušení saxofonisté či nadaní pianisté. Obvyklým oživením festivalového dění jsou i ukázky z romské hudby či návštěva zahraničních interpretů. Kromě série několika koncertů konajících se během tří dnů se můžete těšit i na závěrečnou afterparty, jejíž hudební doprovod obstarává některý z čestných hostů festivalu.

Z populárních interpretů, kteří v minulých ročnících na festivalu vystoupili jmenujme alespoň Big Band Felixe Slováčka, věhlasného bubeníka Al Fostera či švédského kytaristu světového renomé Ulfa Wakeniuse. Pokud patříte mezi fanoušky jazzové hudby, jistě už se nemůžete dočkat odhalení interpretů, kteří se dalšího ročníku tohoto výborného podniku zúčastní.

Československý jazzový festival  2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Norsko. Ztraceni mezi fjordy: Tomáš…

20.10.2021 - 20.10.2021
Městská knihovna Přerov

Poznejte s námi krásu norských fjordů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 16. říjen

Dnes má svátek Havel

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete