Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Cestovatelský mišmaš v Napajedlích

14.01.2017 Napajedla

Nenechte si ujít 7. ročník festivalu Cestovatelský mišmaš v NapajedlíchZnámí i neznámí světoběžníci a dobrodruzi se s vámi podělí o zážitky ze svých cest na festivalu Cestovatelský mišmaš. Můžete se opět těšit na odpolední a večerní program s besedami, hudbou a výtečným občerstvením, který se uskuteční v sobotu 14. ledna od 15:00 v Kině Napajedla.Tentokrát se vám představí Jana Kysilková se svými…

Adresa a kontaktní informace

Nenechte si ujít 7. ročník festivalu Cestovatelský mišmaš v Napajedlích

Známí i neznámí světoběžníci a dobrodruzi se s vámi podělí o zážitky ze svých cest na festivalu Cestovatelský mišmaš. Můžete se opět těšit na odpolední a večerní program s besedami, hudbou a výtečným občerstvením, který se uskuteční v sobotu 14. ledna od 15:00 v Kině Napajedla.

Tentokrát se vám představí Jana Kysilková se svými zážitky ze čtrnáctiměsíčního pobytu na Azorských ostrovech, konktrétně na tom největším – Sao Miguel. O své zajímavé cestě po nepříliš známé Barmě bude poutavě vyprávět Juraj Kordik a Milan Ondruš. Patrik Kotrba se o zážitky z cesty pěšky do Santiaga de Compostela a několikaletém pobytu ve Španělsku, kde žil, cestoval a vydělával si hraním na kytaru, podělí nejen slovně, ale také ve verších a písních, které na cestě vznikly. Petra Pokorná divákům představí autonomní oblast Kurdistán a Štěpán Trojánek projekt, jak cestovat po světě "Pod 7 kilo". Postaráme se také o vaše chuťové zážitky s vynikajícím občerstvením, inspirovaným různými kouty světa.

Besedami ovšem mišmašový večer nikdy nekončil a nebude ani tentokrát. Od 20:00 se v Klášterní kapli představí dvě zajímavé polohy živého slováckého folklóru. Vystoupí zde houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská a svérázná směs muzikantů z Česka i Slovenska 12:piet.

Vstupné

na besedy je 60 Kč. Vstupné na koncert je 80 Kč. Při návštěvě besed v kině i koncertu v Klášterní kapli můžete využít zvýhodněné vstupné 120 Kč. Děti do 15-ti let zdarma.

Více informací na www.kknapajedla.cz nebo www.facebook.com/kknapajedla.

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Balet: "Šípková Růženka" - Zlín

25.01.2021 - 25.01.2021
Zlín

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

St. Petersburg Festival Ballet: "La…

26.01.2021 - 26.01.2021
Zlín

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Veletrh Stavebnictví: Therm-Domov-Z…

18.03.2021 - 20.03.2021
Sportovní hala DATART

Stavíte? Rekonstruujete? Řešíte úspory energií? Nebo máte zahradu, chatu či chalupu? Nenechte si ujít tradiční, již 31.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete