Statistika našeho portálu

  • 102 379 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

CHARLIE STRAIGHT

08.11.2013 Prachatice

Jedna z nejúspěšnějších mladých českých kapel posledních let se představí v Prachaticích v Národním domě. Pro třinecké Charlie Straight to zde nebude první koncertní zkušenost. V roce 2008 si totiž zahráli na každoročním festivalu Mezibrány na Parkáně. Tehdy šlo ještě o ne příliš známou kapelu, kterou větší úspěchy teprve čekaly. Tentokrát se do Prachatic vrací jako již daleko známější a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jedna z nejúspěšnějších mladých českých kapel posledních let se představí v Prachaticích v Národním domě. Pro třinecké Charlie Straight to zde nebude první koncertní zkušenost. V roce 2008 si totiž zahráli na každoročním festivalu Mezibrány na Parkáně. Tehdy šlo ještě o ne příliš známou kapelu, kterou větší úspěchy teprve čekaly. Tentokrát se do Prachatic vrací jako již daleko známější a vyzrálejší skupina, která v oblasti indie rocku patří k tomu nejlepšímu (nejen) na české hudební scéně.
Kapela vznikla v ...roce 2006 v Třinci. Od té doby stihli nahrát dvě studiová alba (She´s good swimmer - 2009 a Someone With a Slow Heartbeat - 2012) a posbírat řadu hudebních ocenění (Anděl, MTV Best Czech/Slovak Act 2010, Český slavík..). Mezi jejich největší úspěchy ovšem sama kapela řadí možnost vystoupit v olympijském domě v Londýně a jeden samostatný koncert na festivalu mladých kapel, také v britské metropoli. Charlie Straight také předskakovali v Praze Red Hot Chilli Peppers.

Jako předkapela vystoupí olomoučtí No Distance Paradise.

Během koncertu bude sál Národního domu propojen s Music clubem Hrozen.

Předprodej probíhá v prachatickém infocentru:

Předprodej:
do 18. 10 – 120,-Kč
21. 10 – 7. 11 – 150,-Kč
Na místě: 190,-Kč
 
 
Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 23. květen

Dnes má svátek Vladimír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete