Statistika našeho portálu

  • 89 501 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 167 Míst a památek

Chinaski - turné - České Budějovice

11.11.2017 České Budějovice

Začátkem května 2017 vydávají Chinaski nové album Není nám do pláče. Objednejte si ho už teď formou předplatného a získejte ho ve speciální limitované edici.Její součástí je digipak s rozsáhlým bookem, kde kapela vypráví příběhy, jež zažila při cestách po světě a které ji dovedly k novým písničkám. Text doprovází spousta unikátních fotografií zachycujících Chinaski mnohdy tak, jak je neznáte.…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
České Budějovice | Budvar aréna
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
České Budějovice
Obec
České Budějovice

Fotogalerie k článku

Začátkem května 2017 vydávají Chinaski nové album Není nám do pláče. Objednejte si ho už teď formou předplatného a získejte ho ve speciální limitované edici.

Její součástí je digipak s rozsáhlým bookem, kde kapela vypráví příběhy, jež zažila při cestách po světě a které ji dovedly k novým písničkám. Text doprovází spousta unikátních fotografií zachycujících Chinaski mnohdy tak, jak je neznáte. Tuto zvláštní edici, která nepůjde do běžné distribuce, máte možnost objednávat jen do 26. dubna 2017.

Není nám do pláče, že nenapíšem znovu Punčocháče... Vždyť od dob Punčocháčů jsme napsali spoustu jiných písniček a máme je rádi my i vy. Věříme si, že ani novou desku jsme neodflákli a vzejde z ní pár hitů stejně jako z předchozího alba Rockfield – a koneckonců i z alb předchozích. Na písničkách jsme makali dva a půl roku, tak snad budou stát za to.

Není nám do pláče, vždyť můžem v zahraničí natáčet... Je to tak, album Není nám do pláče vznikalo ve skvělých nahrávacích studiích v Anglii, Austrálii, na Novém Zélandu a na západním pobřeží USA. Dohled nad konečným tvarem písniček a jejich zvukem měl věhlasný producent Greg Haver, který se zasloužil už o Rockfield. Mnozí lidé nám říkají, že máme teď na nahrávkách i na koncertech světový zvuk. Jestli je to pravda, tak díky němu.

Není nám do pláče, že musíme se pořád otáčet... Deska Není nám do pláče vyjde na začátku května, což může být pro někoho za strašně dlouhou dobu, ale pro nás je to fofr. Tím, že máme písničky napsané a nahrané, pro nás nic nekončí. Kromě toho, že chystáme velké halové turné, rozhodli jsme se připravit svým nejvěrnějším fanouškům specialitu: zvláštní limitovanou edici alba Není nám do pláče. Její součástí je digipak s rozsáhlým bookem, kde vyprávíme příběhy, které jsme zažili při cestách po světě a které nás dovedly k novým písničkám. Text doprovázejí unikátní fotky, jež nás zachycují tak, jak nás neznáte a jak se často ani my sami nepoznáváme.

Všechny nové písně leží podél cest, které vedou k tobě domů... A někdy ty cesty ani nemusejí být ani dlouhé, ani klikaté. Pokud se nemůžete stejně jako my dočkat nové desky a chcete ji mít doma den před jejím oficiálním vydáním a ve zvláštní limitované edici, můžete si ji objednat odteď do 26. dubna 2017 (po tomto datu už speciální edice nebude k mání).

Lze ji získat buď samostatně na e-shopu https://www.bandsmarket.cz/, nebo společně se vstupenkami na turné na portále https://www.ticketlive.cz/cs. Jestli si chcete ukrátit čas, který zbývá do vydání alba, podívejte se na stránky http://www.chinaski.cz/. A pozor, na sociálních sítích se navzájem poznáme pomocí hashtagu #neninamdoplace.

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Multižánrový pouliční festival Měst…

30.08.2019 - 31.08.2019
Piaristické náměstí,…

Centrum města pokryje několik set metrů živé trávy, ve vzduchu visí barevné deštníky a lampiony, ulice zaplní vůně…

Hudební festival Loučení s létem - …

07.09.2019 - 07.09.2019
minipivovar Kněžínek,…

Přijďte se už po páté rozloučit s létem. Zahrají kapely Harvester z Horní Plané, skupina Maniac z Prahy a Tlustá Berta.

Letní divadelní představení Strašid…

21.08.2019 - 21.08.2019
Zámek Hluboká nad…

Divadelní komedie Strašidlo Cantervillské na nádvoří zámku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 20. srpen

Dnes má svátek Bernard

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete