Statistika našeho portálu

  • 88 315 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Den dětí - Forum Nová Karolina Ostrava

27.05.2017 Forum Nová Karolina Ostrava

Pojďte s námi letos překonat hranici 3 000 účastnic - vezměte kamarádky, maminky, babičky i dětičky a dopřejte si trochu radosti z pohybu. Při přihlášení do 15. května získáte startovní číslo s vaším jménem. Po 20. květnu lze provést registraci až přímo na místě, a to buď v pátek 26. května nebo v den konání závodu 27. května.Navíc všechny účastnice dostanou originální funkční tričko Nike, pití,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Forum Nová Karolina Ostrava
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město
Obec
Ostrava

Fotogalerie k článku

Pojďte s námi letos překonat hranici 3 000 účastnic - vezměte kamarádky, maminky, babičky i dětičky a dopřejte si trochu radosti z pohybu. Při přihlášení do 15. května získáte startovní číslo s vaším jménem. Po 20. květnu lze provést registraci až přímo na místě, a to buď v pátek 26. května nebo v den konání závodu 27. května.

Navíc všechny účastnice dostanou originální funkční tričko Nike, pití, občerstvení po doběhu, pamětní medaili, 30% slevu na nákup produktů Nike, pojištění proti úrazu, automatickou účast ve slosování tomboly a mnohé další.

Vybírat můžete hned z několika certifikovaných tratí:

  • 1 km - děti, děti s rodiči = Rodinný běh s dm (online registrace do 25.5. a ZDARMA zde)
  • 2,5 km Nordic Walking - všechny věkové kategorie
  • 2,5 km - všechny věkové kategorie
  • 5 km - všechny věkové kategorie
  • 10 km - všechny věkové kategorie (2x5 km)

Jak se registrovat a více informací k závodu najdete na webu Českého běhu žen. Mapu areálu a důležité body v okolí našeho centra najdete ZDE.

Díky bezvadnému doprovodnému programu se rozhodně nudit nebudete. Rozcvičit se můžete s trenéry z Jatomi Fitness, dát si do těla při jumpingu, poradit se a nechat se nalíčit od Dermacolu a pak hurá na after party s Jakubem Kohákem.

Na své si ale přijdou i děti. V rámci závodu vyhrává každé dítě medaili a sladkou odměnu. A pokud s vámi vaše ratolesti nepoběží, budou pro ně připraveny různé pohybové workshopy, kreativní dílničky, horolezecká stěna, malování na obličej, soutěže, skákadla nebo nafukovací hrad. A v případě příznivého počasí bude k dispozici horkovzdušný balón. Pro registrované do závodu bude hlídání dětí v Dětském koutku Chachárek po dobu 2 hodin ZDARMA.

Těšit se můžete také na vystoupení ZUŠ z celého Moravskoslezského kraje v rámci hudebního maratonu pod hlavními schody v centru. Od 9:30 do 15:30 zahrají, zatančí a zazpívají na dvě desítky souborů. V rámci workshpu Střediska rané péče SPRP si budete moci vyzkoušet poznávat tvary, vůně či předměty bez využití zraku  (s klapkami na očích) nebo si prohlédnout různé hmatové hračky a pomůcky. A více se dozvědět o aktivitách střediska.

Na after party na terase s Jakubem Kohákem bude připravena pestrá nabídka nápojů a zmrzlina pro děti od restaurace Kaskáda, Pizza Coloseum a McDonald´s. Navíc s bohatou tombolou a hodnotnými cenami.

Pojďme společně zaplavit a rozhýbat ulice!

 

 Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Ostrava

19.06.2019 - 19.06.2019
Ostrava

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Ostrava

19.06.2019 - 19.06.2019
Ostrava

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Colours of Ostrava 2019

17.07.2019 - 20.07.2019
Ostrava

Zřejmě každý z obyvatel Moravskoslezského kraje má ve svém okruhu známých někoho, kdo již za svůj život navštívil…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete