Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Den dětí - Letní kino Jihlava

28.05.2016 Jihlava

Nenechte si ujít Den dětí.Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na tradiční akci, která se uskuteční 28. Května 2016 od 13:00 hodin v amfiteátru letního kina v Jihlavě. Pro návštěvníky akce je připraven program plný zábavy, soutěží, atrakcí i vystoupení.Celým odpolednem bude provázet oblíbený moderátor odpoledního vysílání Hitrádia Vysočina Milan Řezníček. Na akci vystoupí už tradičně Michal…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Areál letního kina Heulos
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Jihlava

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Den dětí.

Zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na tradiční akci, která se uskuteční 28. Května 2016 od 13:00 hodin v amfiteátru letního kina v Jihlavě. Pro návštěvníky akce je připraven program plný zábavy, soutěží, atrakcí i vystoupení.

Celým odpolednem bude provázet oblíbený moderátor odpoledního vysílání Hitrádia Vysočina Milan Řezníček. Na akci vystoupí už tradičně Michal Nesvadba s "Kouzelnou školkou", letos se na pódiu objeví i jeho bývalá životní a herecká partnerka Světlana Nálepková s Dětskou show. Exklusivním hostem budou Šmoulové, kteří vystoupí na pódiu se svým muzikálovým vystoupením. Hvězdnou sestavu uzavře internetová star VOXEL. Přímo v areálu návštěvníky překvapí i pobíhající Dinosaurus a další zajímavé atrakce. Po celé odpoledne bude program probíhat na dvou pódiích v areálu letního kina.
www.radiovysocina.cz

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 13. květen

Dnes má svátek Servác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete