Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Den dětí s Haribo

01.06.2014 Zvole

Nenechte si ujít Den dětí s HARIBO.ŠIKLŮV MLÝN LÁKÁ NA DEN DĚTÍ VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW  Přemýšlíte, kam s dětmi vyrazíte na Den dětí? Co takhle do největšího přírodního zábavního areálu v České republice na Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Čeká Vás zde celodenní zábavný program tento rok s novou VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW. Program bude oslazen bonbónky Haribo a spoustou zábavy, soutěží a aktivit…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Westernové městečko Šiklův Mlýn, Zvole nad Pernštejnem
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Žďár nad Sázavou
Obec
Zvole

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Den dětí s HARIBO.

ŠIKLŮV MLÝN LÁKÁ NA DEN DĚTÍ VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW
 Přemýšlíte, kam s dětmi vyrazíte na Den dětí? Co takhle do největšího přírodního zábavního areálu v České republice na Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Čeká Vás zde celodenní zábavný program tento rok s novou VELKOU ZVÍŘECÍ SHOW. Program bude oslazen bonbónky Haribo a spoustou zábavy, soutěží a aktivit převážně pro děti. Nebude chybět ani westernová show s ukázkami kovbojského umění a jedinečné divadlo s koňmi, kaskadéry a pyrotechnickými efekty.
Děti i dospělí jistě ocení prohlídku ZOOPARKU nebo návštěvu prodejniček suvenýrů, aby si odvezli nějakou drobnost na památku. Děti do 12 let mají VSTUP ZDARMA. Doporučujeme se zastavit i do Strašidelného zámku Draxmoor, které jsou vzdálené pouhé 4 km od Šiklova mlýna. Využít můžete i exkluzivní víkendový pobyt se zábavou pro čtyřčlennou rodinu již za cenu 1 660 Kč, více na stránkách www.sikland.cz
 
Neděle 1.6. je na Šiklově mlýně věnována především těm nejmenším návštěvníkům. Jako každý rok se všichni můžeme těšit na Den dětí s Haribo. Zábavu si ale určitě společně s dětmi užijí i jejich rodiče.

Na co všechno se letos můžete těšit?

Již v 10 hodin odstartuje moderátor na náměstí městečka den plný zábavy a soutěží. Navštívíte indiány v jejich vesnici, s dětmi se můžete projet na koni, navštívit zrcadlový labyrint, vyrýžovat si zlato, vyzkoušet si lukostřelbu nebo se projet vláčkem Union Pacific. V 13.30 na Vás čeká hlavní program v amfiteátru s westernovou a letos poprvé i s velkou zvířecí show. Nebude chybět ani humorné představení z prostředí divokého západu.
Po celý den se také bude soutěžit o krásné ceny Haribo a odpoledne děti čeká vyhodnocení soutěžního kvízu.  

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Valentýnský gastrovečer - Žďár nad …

14.02.2023 - 14.02.2023
Zámek Žďár nad Sázavou

Romanticky laděné menu při svíčkách z kuchyně žďárské Střední gastronomické školy Adolpha Kolpinga si vychutnáte při…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete