Statistika našeho portálu

  • 98 882 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Den dětí v Turnově - Bouda na ulici

07.06.2014 Turnov

V sobotu 7. června od 14:00 do 18:00 hodin proběhne v rámci Mezinárodního dne dětí v turnovském městském parku za letním kinem. Prostor se opět naplní padesátkou dovednostních, vzdělávacích a zábavních atrakcí pro nejmenší, mládež, rodiče i seniory. Vedle již tradičně oblíbené pěny, výtvarného řádění, tažení automobilu na laně, obřího nafukovacího centra, airsoftu, jízdy na traktůrcích či…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
městský park za letním kinem v Turnově
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Turnov

Fotogalerie k článku

V sobotu 7. června od 14:00 do 18:00 hodin proběhne v rámci Mezinárodního dne dětí v turnovském městském parku za letním kinem. Prostor se opět naplní padesátkou dovednostních, vzdělávacích a zábavních atrakcí pro nejmenší, mládež, rodiče i seniory. Vedle již tradičně oblíbené pěny, výtvarného řádění, tažení automobilu na laně, obřího nafukovacího centra, airsoftu, jízdy na traktůrcích či bednolezení se můžete těšit i na nové překvapivé atrakce.

Bouda na ulici se více a více stává místem pro setkání celých rodin, starých přátel či vybití energie pro mladé. Toto vše je možné za rozvíjející se spolupráce s množstvím partnerů a sponzorů jako jsou Jednota bratrská, Nová naděje o. s.,  Junák – středisko Štika Turnov,  Žlutá ponorka, atletický klub AC Syner, městská i republiková policie, Město Turnov, KCT, firma Zikuda a mnozí další.

Vstup je zdarma.

Na místě bude možnost občerstvení.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete