Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Den zdraví - ZŠ Rakovského Praha

21.10.2012 Praha

STOB pořádá tento den již tradičně v říjnu – pozor tentokrát v neděli 21. října 2012 v ZŠ Rakovského, Praha 4 Modřany od 10 do 16 hodin. Můžete se těšit na opravdu bohatý program.CvičeníBude probíhat celý den současně v sedmi prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé pod vedením cvičitelek STOBu a hostů. Kromě aerobiku můžete…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZŠ Rakovského Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

STOB pořádá tento den již tradičně v říjnu – pozor tentokrát v neděli 21. října 2012 v ZŠ Rakovského, Praha 4 Modřany od 10 do 16 hodin. Můžete se těšit na opravdu bohatý program.

Cvičení

Bude probíhat celý den současně v sedmi prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé pod vedením cvičitelek STOBu a hostů. Kromě aerobiku můžete vyzkoušet i taneční aerobik, zumbu, tai-či, řecké tance s Marthou Elefteriadu, cvičení na fitballech, zdravotní cvičení SM system, cvičení do kanceláře, cvičení pro diabetiky, pilates, bosu. Pro muže bude speciální cvičení, ale zaujme je i např. Spiderup či Indoor Rowing (veslování). Nebude chybět ani turnaj ve stolním tenise a odbíjené pro amatéry. Budete se učit i relaxační techniky.

Odborné služby

V průběhu dne bude měřen cholesterol, krevní tlak a tuk. Z těchto měření a z testu zdatnosti Vám bude spočítán index zdraví, který si zaznamenáte do legitimace. V rámci Dne zdraví budete moci konzultovat své problémy s odborníky a zvolit si druh terapie šitý na míru právě Vám.

Přes poledne všechny účastníky pozveme na diskusi o hubnutí s PhDr. Ivou Málkovou a dalšími odborníky. Doc.ing. Marie Borkovcová vám připraví hmyzí lahůdky a vysvětlí, jak je připravovat. Budete seznámeni s programem Sebekoučink, který je zdarma k dispozici na internetu (www.stobklub.cz). Uvidíte i ukázku řeckých tanců s Marthou Elefteriadu. Seznámíte se i s redukčně kondičními pobyty STOBu (milovníci turistiky se mohou zúčastnit ještě v říjnu pobytu na Madeiře).

Prodejní výstava

K dispozici budou rozumné pomůcky napomáhající redukci nadváhy a usnadňující život diabetikům. Budete si moci zakoupit materiály společnosti STOB, sportovní oblečení i v nadměrných velikostech, nízkokalorické chutné potraviny (sušené maso, smacker – bílkovinný plátek naslano i nasladko, proteinové tyčinky apod.). Nebudou chybět samozřejmě ani ochutnávky dobrých potravin výhodných jak energetickou hodnotou tak složením pro redukci váhy. Ochutnáte i hmyzí lahůdky.

Co potřebujete s sebou?

Kromě dobré nálady vy, kteří si budete chtít zacvičit, sportovní oděv, pevnou obuv vhodnou do tělocvičny, cvičební podložku či větší ručník.

A na závěr milé překvapení – celý den včetně služeb je zdarma, můžete přijít rovnou bez přihlášky.

Další informace o "Dni zdraví " můžete získat na www.stob.cz kde naleznete též podrobný program.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Salon dřevostaveb - Praha

21.10.2020 - 23.10.2020
Praha

Setkání lídrů oboru i nadšenců moderních dřevostaveb se posunulo na 21.–23. října. Kromě akcí v CAMPu a Vnitroblocku…

Gastronomické trhy Delikatesy na An…

21.10.2020 - 21.10.2020
pěší zóna Anděl, Praha

Přijďte si zakoupit a ochutnat delikatesy z celého světa. Výtečné olivové oleje, balkánské jogurty a feta sýry, vína z…

Online workshop: Základy programová…

21.10.2020 - 21.10.2020
Praha

Připoj se k našemu večernímu workshopu, který bude probíhat online ve středu 21. října od 18 hodin.

Výstava The food - Praha

22.10.2020 - 25.10.2020
Výstaviště

Největší pražský veletrh jídla a pití ze všech zemí THE FOOD konaný na Výstavišti v Holešovicích

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete