Statistika našeho portálu

  • 94 299 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Den Země v Přerově

16.04.2016 - 23.04.2016 Přerov

Den Země si připomene konkrétními akcemi i Přerov - a oslava svátku Země se ponese v zábavném, poučném i pracovním duchu.V sobotu 16. dubna se Přerované mohou připojit k akci Ukliďme Česko. "Spolu vyčistíme jeden z nejkrásnějších koutů města – okolí přerovských lagun. Sraz je v devět hodin ráno u budovy ORNIS v Bezručově ulici. Zájemci by se měli vybavit nejen vhodnou obuví, ale i pracovními…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Den Země si připomene konkrétními akcemi i Přerov - a oslava svátku Země se ponese v zábavném, poučném i pracovním duchu.
V sobotu 16. dubna se Přerované mohou připojit k akci Ukliďme Česko. "Spolu vyčistíme jeden z nejkrásnějších koutů města – okolí přerovských lagun. Sraz je v devět hodin ráno u budovy ORNIS v Bezručově ulici. Zájemci by se měli vybavit nejen vhodnou obuví, ale i pracovními rukavicemi," uvedla Yvona Machalová z přerovského magistrátu. Zároveň připomněla, že aktivitu podpoří každý člověk, který se pustí třeba do úklidu svého okolí.

Další akce je naplánována na pátek 22. dubna na louce v areálu zahradnictví Michalov, kde od devíti ráno do dvou odpoledne bude probíhat oslava Dne Země. V samotném parku pak čeká na návštěvníky ukázka svozové techniky, pro děti jsou připravené dovedností soutěže a atraktivitou má být především ukázka dálkové řízení sekačky. V areálu ORNIS a BIOS čeká na malé i velké účastníky výroba ptáčků ze šišek a prohlídka záchranné stanice.

Milovníci přírody a procházek mohou přijít do Michalova i v sobotu 23. dubna, kdy se tu od devíti hodin ráno uskuteční prohlídka jarního parku. Sraz je tradičně u budovy ORNIS.

Těšíme se na vás!

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 30. září

Dnes má svátek Jeroným

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete