Statistika našeho portálu

  • 98 404 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

DESIGN LOCK na zámku v Roztokách

06.09.2020 Zámek Roztoky

Zámecký park a nádvoří plné stánků s originálními výrobky čeká v neděli 6. září na návštěvníky již třetího ročníku design a handmade marketu DESIGN LOCK v Roztokách u Prahy. Nebude chybět ani doprovodný program pro celou rodinu s množstvím workshopů, divadelním představením, živou hudbou a samozřejmě dobrým jídlem a pitím.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zámecký park a nádvoří plné stánků s originálními výrobky čeká v neděli 6. září na návštěvníky již třetího ročníku design a handmade marketu DESIGN LOCK v Roztokách u Prahy. Nebude chybět ani doprovodný program pro celou rodinu s množstvím workshopů, divadelním představením, živou hudbou a samozřejmě dobrým jídlem a pitím.

Roztocký design a handmade market DESIGN LOCK vznikl s myšlenkou vytvořit místo setkání kreativních lidí a nabídnout návštěvníkům pestrý a originální sortiment od módy, přes přírodní kosmetiku, hračky, bytové doplňky až po grafiku, knížky, šperky a další hodnotné handmade výrobky. "Všichni milujeme design a krásné, funkční výrobky. Když k tomu, ale přidáte navíc ještě řemeslnou zručnost a možnost koupit si výrobek přímo od jeho autora, jde o úplně jiný zážitek a právě to chceme našim návštěvníkům zprostředkovat," vysvětluje Adéla Laube, zakladatelka roztockého design marketu. S vlastní tvorbou často obrážela podobné akce, dokud si neřekla, že to zkusí také. 

"Na DESIGN LOCKU každý rok s nadšením pozoruji, jak přibývají nové značky, jak lidé mají chuť sami tvořit, neustále se zdokonalují, umí své výrobky správně propagovat a jak i díky novým technologiím jsou schopní tvořit velmi kvalitní věci jen ve své malé dílně nebo domácím studiu," přibližuje Adéla Laube poslední trendy mezi handmade výrobci. 

Roztocký design market, ale nejsou jen originální výrobky. Zámecký park a nádvoří lákají k návštěvě a strávení pohodové neděle s rodinou a přáteli. Program design marketu zpestří vystoupení kapely Prague Conspiracy, děti se mohou těšit například na představení divadla DAMÚZA, tvořivé dílničky, nebo autorské čtení, které proběhne v rámci minifestivalu dětské knihy. Kdo si bude chtít protáhnout tělo, může se v zámeckém parku připojit lekcím jógy, nebo si případně i něco vlastnoručně vyrobit. A samozřejmě nesmí chybět široká nabídka vybraných delikates a dobrého pití.

Na zámek do Roztok se snadno dostanete pražskou MHD (stanice vlaku i autobusu je hned vedle zámku), na kole po cyklostezce, nebo samozřejmě autem. Akce se koná za podpory města Roztoky a pod záštitou Středočeského kraje a díky tomu je pro všechny vstup zdarma. Další aktuální informace najdete na www.designlock.cz a nezapomeňte sledovat i sociální sítě Instagram a Facebook (#designlock), kde můžete soutěžit o hodnotné ceny. 

Mapa

Další akce v okolí

Fotbalové odpoledne s Danone - Bene…

27.09.2022 - 27.09.2022
Benešov

Danone a pohyb, to jde dohromady! Společnost Danone, výrobce značek jako jsou Activia, Actimel, Hami, Kostíci, Fantasia…

S kouzly kolem světa! - Líbeznice

09.10.2022 - 09.10.2022
Mírové náměstí 44 250…

S kouzly kolem světa! – představení pro děti

Hypnotizér v Kutné Hoře | říjen 202…

11.10.2022 - 11.10.2022
Masarykova 128, Kutná…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku, kterou pořádá Městské Tylovo divadlo…

Magická esa: Divadlo kouzel Pavla K…

15.10.2022 - 15.10.2022
Mírové náměstí 44 250…

Magická esa - strhující show pro celou rodinu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 26. září

Dnes má svátek Andrea

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete