Statistika našeho portálu

  • 88 362 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Desítka na desítce - Praha

08.10.2017 Praha, Malešický park

Nenechte si ujít Sportovní a volnočasový veletrh & Desítka na desítce - běh pro dobrou věc a celodenní happening s bohatým programem pro celou rodinu.Městská část Praha 10 se v letošním roce s vervou vrhla do podpory sportu v rámci projektu "Aktivní Desítka". V souvislosti s těmito aktivitami se v neděli 8. října uskuteční v Malešickém parku běžecké závody a sportovní veletrh. Program…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha, Malešický park
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Sportovní a volnočasový veletrh & Desítka na desítce - běh pro dobrou věc a celodenní happening s bohatým programem pro celou rodinu.

Městská část Praha 10 se v letošním roce s vervou vrhla do podpory sportu v rámci projektu "Aktivní Desítka". V souvislosti s těmito aktivitami se v neděli 8. října uskuteční v Malešickém parku běžecké závody a sportovní veletrh. Program bude probíhat od 11:00 do 18:00 a těšit se můžete na běžecké soutěže pro malé i velké, spoustu zajímavých stánků a prezentací i zábavný doprovodný program. Ten završí hudební vystoupení Moniky Bagárové s hostováním její sestry Natálie. Neděli ve znamení sportu si nenechají ujít ani herci z oblíbeného seriálu TV Prima – Modrý kód. Chybět nebudou známí sportovci – Tomáš Verner, David Svoboda, Martin Fuksa a Antonín Panenka. Akce se koná pod záštitou radního pro sport Bohumila Zoufalíka a předsedkyně sportovního výboru Kateřiny Peštové.

Na milovníky běhání z řad dospělých čekají 3 trasy. Amatérští hobby běžci si mohou vyzkoušet trať v délce 1600 metrů a pro ty zdatnější je uchystán běh na 5 i 10 kilometrů. Malí běžci si mohou vybrat, zda budou závodit na úseku v délce 200 nebo 800 metrů. Aktivní desítka nezapomněla ani na občany s handicapem. Vozíčkáři si budou moci změřit své síly na závodní trase 1600 metrů. Pro každého závodníka je připraven pěkný batůžek, který bude příjemnou upomínkou na absolvovaný závod. Děti do šesti let neplatí startovné, pro závodníky ve věku 7 až 15 let činí startovné 50 Kč. Dospělí účastníci zaplatí při včasné registraci do 7.října na webu aktivnidesitka.cz 100 Kč, přímo na místě pak 200 Kč.

Akce má filantropický podtext a výtěžek ze startovného tak poputuje na pomoc potřebným. Vybranou částku obdrží jeden konkrétní obyvatel Prahy 10, který po zdravotní stránce neměl v životě příliš štěstí. Jedná se o dlouhodobého pacienta FN Motol, 15letého Matěje B., který zde pravidelně 3x týdně absolvuje dialýzy. Tento talentovaný chlapec je schopným violoncellistou, který koncertuje i za hranicemi naší republiky. Možná, že část své hudební produkce předvede i přímo na místě. Zapojte se do Desítky na desítce a pomozte mu získat vysněný počítač s bezdrátovou klávesnicí a myší. Dar předají Matějovi přímo na místně herci ze seriálu Modrý kód.

V rámci sportovního a volnočasového veletrhu se můžete zblízka seznámit s oblíbenými i méně známými sportovními disciplínami. Čeká na vás volejbal, jóga, pilates, badminton, inline bruslení, florbal, hokej, lakros a mnoho dalšího. Nezapomnělo se ani na zdravý životní styl, výživu a péči o tělo. Děti se mohou vyřádit ve skákacím hradu nebo se proměnit v oblíbeného hrdinu díky malování na tělo. Pořadatelé mysleli opravdu na všechno, a tak vás čeká nezapomenutelná neděle, kterou byste rozhodně měli zařadit do svého podzimního programu!

Další informace naleznete na http://www.aktivnidesitka.cz/ a https://www.facebook.com/aktivnidesitka.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Další akce v okolí

T-Mobile Olympijský běh - Praha

19.06.2019 - 19.06.2019
Praha-Radotín

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Praha

19.06.2019 - 19.06.2019
Praha-Petřín

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Praha

19.06.2019 - 19.06.2019
Praha-park Královka

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 19. červen

Dnes má svátek Leoš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete