Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Dětský den TANK POWER SHOW VI.

05.05.2013 Přelouč

Letošní Tank Power Show jsme se rozhodli věnovat především dětem a to nejen dětem ze šťastných rodin, ale také 30ti dětem z dětského domova v Pardubicích.Připravili jsme pro celou Vaši rodinu sportovně-zážitkový program, který letos věnujeme především generálovi Jaroslavu Klimešovi, který patřil k parašutistům, kteří vysílali během druhé světové války do Londýna a byl členem Operace Platinum –…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letošní Tank Power Show jsme se rozhodli věnovat především dětem a to nejen dětem ze šťastných rodin, ale také 30ti dětem z dětského domova v Pardubicích.

Připravili jsme pro celou Vaši rodinu sportovně-zážitkový program, který letos věnujeme především generálovi Jaroslavu Klimešovi, který patřil k parašutistům, kteří vysílali během druhé světové války do Londýna a byl členem Operace Platinum – Peter. Do atmosféry tehdejší doby Vás vtáhne branný závod určený pro děti od 3 do 11ti let, pro mládež ve věku od 12ti do 15ti let je připraven výukový závod Battlefield Jaroslava Klemeše, ve kterém budou děti soutěžit o pohár starostky města Přelouč.

V areálu Vás dále čeká výstava NKP Ležáky věnována Lidickým dětem, ukázka velkolepé vojensko - historické bitvy s více než 50-ti příslušníky klubů vojenské historie z celé ČR, přehlídka jednotek klubů a vojenské techniky 2.sv.války, ukázka Bohuslava Čápa s Ávií 4x4 – mistra Evropy v Truck trialu, přehlídka vojenské techniky současnosti a mnoho dalšího. Ve středu zájmu bude i statický dobový tábor z roku 1945.

Zároveň si budete moci během dne vyzkoušet řadu aktivit – lanové centrum, projížďky v obrněném transportéru, Hummeru, obojživelné šestikolce, polarst rangeru, motorovém člunu,  střelbu z airsoftových zbraní, moderní střeleckou hru Battlefield, vodní aktivity, malování na tvář a mnoho dalšího. Více o programu na www.tankpower.cz.

Vstupné

pro děti do 110 cm zdarma, děti do 15ti let 30 Kč, dospělí 50 Kč

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

15. Hradubický běh - Pardubice

15.05.2021 - 15.05.2021
Poděbradská ulice – 300…

Lidé z Hradce Králové a Pardubic každoročně soutěží, kdo doběhne dříve do Čeperky, která je vzdálena 10 km z každého z…

Barvám Neutečeš - Pardubice

14.08.2021 - 14.08.2021
Park Na Špici

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Zažij nejbarevnější běh svého života :)

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 3. březen

Dnes má svátek Kamil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete